polarist gaming news

Polarist Gaming żegna się ze swoim składem CS:GO

Polarist Gaming kończy współprace z dotychczasową dywizją CS:GO.

Polarist Gaming postanowiło podzielić się ze swoimi fanami informacją, o zakończeniu współpracy z dotychczasową dywizją CS:GO, która reprezentowała barwy organizacji przez okres ostatnich dwóch miesięcy.

Co dalej z turniejami?

Niestety nie znamy dokładnego powodów zakończenia współpracy. Wiemy natomiast, że po raz kolejny ekipa Polarnych zmuszona jest pożegnać się z rozgrywkami ESEA Open.

Organizacja nie rezygnuje jednak całkowicie z wszystkich turniejów. W Immunity S4 na pomoc przychodzi Polarist M1X, gdzie będzie grał chociażby Kacper K1PEK Jakubowski. Faza pucharowa tych zmagań rusza już w następnym tygodniu.

Były skład Polarist Gaming CSGO:

  • Wojciech toudy Jankowski
  • Kacper yincard Srokosz
  • Jakub GRAANDT Kupracz
  • Bartosz HS Wszołek
  • Kacper sneaf Płotka (Trener)

Źródło: Polarist Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.