polarist gaming

Polarist Gaming ze zwycięstwem w turnieju

Polarist Gaming zalicza kolejne zwycięstwo w turnieju Yerbamate

Polarist Gaming wygrał swój drugi mecz w turnieju organizowanym przez Yerbamate. Tym razem zawodnicy wspomnianej formacji stawili czoła drużynie The Bulls Team. Po pełnym emocji spotkaniu, ostatecznie to gracze Polarist Gaming opuścili serwer z trzema punktami.

Świetna dyspozycja zawodników Polarist pozwoliła im sięgnąć po wygraną w kluczowych rundach, dzięki czemu mecz zakończył się wynikiem 16:13.

Kilka turniejów na raz

Przed polarnymi teraz dużo pracy, ponieważ biorą udział w aż trzech turniejach. Czy forma Polarist Gaming utrzyma się przez dłuższy okres czasu? Okaże się niebawem!

Źródło: Polarist Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.