polarist gaming

Polarist Gaming zawiesza działalność

Organizacja Polarist Gaming została zawieszona na czas nieokreślony.

Polarist Gaming po około 2 latach funkcjonowania, przestaje istnieć. A dokładniej zostaje zawieszone na czas nieokreślony.

Powody zamknięcia

Jak podkreśla dotychczasowy CEO oraz właściciel: Hubert Dabshupp Szulim – powodem zawieszenia organizacji był brak drugiej osoby, która byłaby w stanie pomóc w prowadzeniu całego projektu. W efekcie Hubert stracił motywację do dalszego prowadzenia Polarist i postanowił zakończyć funkcjonowanie całego gamingu.

Co dalej?

Co stanie się z fanpage’em Polarist? Obecnie zmienił nazwę i funkcjonuje jako strona byłego już CEO Polarist – Dabshuppa. Zamierza teraz powrócić do roli zawodnika, więc chyba łatwo zgadnąć, jakich treści możemy się tam w najbliższym czasie spodziewać.

Źródło: Hubert “Dabshupp” Szulim


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.