polarist gaming

Polarist Gaming zagra w OneForce Cup

Polarist Gaming weźmie udział w OneForce Cup. Nastąpiła także zmiana w składzie CS:GO

Polarist Gaming weźmie udział w turnieju CS:GO o nazwie OneForce Cup, którego organizatorem jest OneForce E-Sport. Zespół wylądował w grupie D, gdzie przyjdzie mu się zmierzyć z takimi formacjami jak: Erydan AzuroTeam LTK Academy oraz Bobek Team.

Pierwszy mecz – przeciwko Team LTK Academy odbędzie się już w tę sobotę o godzinie 19:30.

Zmiana w zespole

Główny skład CS:GO reprezentujący barwy organizacji, zdecydował się na dokonanie jednej zmiany w swoim podstawowym line-upie. Szeregi Polarist opuścił Kacper “Dream” Krawiec. W jego miejsce do dywizji wszedł Dastin “NGL” Cywiński.

Przypominamy, że Kacper był odpowiedzialny w Polarist Gaming za przeprowadzenie naboru do akademii CS:GO. Powody jego odejścia z organizacji nie zostały podane publicznie.

Skład Polarist Gaming CS:GO:

  • Dastin NGL Cywiński
  • Marek RedJankes Jędrzejak
  • Mateusz mati Knapik
  • Mikołaj Zyprex Jędrzejak
  • Oskar Rakson Ludwiczak

Źródło: Polarist Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.