polarist gaming news

Polarist Gaming z wygraną w 6 spotkaniu ESEA OPEN Season 34

Polarist Gaming wygrywa swoje spotkanie w kolejnej kolejce ESEA OPEN Season 34.

Polarist Gaming w Środę o godzinie 18:30 przystąpiło do swojego szóstego spotkania w ramach ESEA OPEN Season 34.

Tradycyjnie Mecz był rozgrywany w systemie BO1 i również powoli staję się tradycją, że był on komentowany na platformie Twitch przez Tetris.pl.

Powrót na dobre tory?

Przeciwnikiem ekipy Polarnych była brytyjska formacja Irrelevant Frogs. Jeżeli mamy być szczerzy, to aż ciężko tu coś skomentować. Polarist Gaming gładko pokonało swoich rywali, czym poprawiło swój dotychczasowy bilans w ESEA Open.

Dobry początek

Czym charakteryzował się mecz? Pewną wygraną pistoletówką  i wielką przewagą kończącą pierwszą połowę, której efektem był wynik 14:1.

Mimo, iż Brytyjczycy wygrali drugą pistoletówkę, nic im to nie dało. Zespół Poalrist Gaming był na tyle pewny swojej pozycji, że ostatecznie wygrał całe spotkanie dość przekonującym wynikiem – 16:2.

Poprawa sytuacji

Z pewnością, ta wygrana dała dużo Polarnym – szczególnie w kwestii morale, które przez ostatnie porażki mogło być odrobinę zaniżone.

W każdym razie po kilku przegranych, na pewno miło jest zobaczyć pozytywny wynik przy nazwie swojego zespołu.

Źródło: Polarist Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.