polarist gaming news

Polarist Gaming z remisem w Immunity

Polarist Gaming remisuje spotkanie w Immunity Sezon 4.

Polarist Gaming – tak jak pozostałe grono naszych partnerów, biorących udział w Immunity, rozegrało w czwartek swoje spotkanie.

Tradycyjnie jak to w przypadku tej ligi, mecz był rozgrywany w systemie BO2 i był streamowany na platformie Twitch.

Rywalem ekipy Polarnych była drużyna Ab Ovo Esports.

Po wygraną?

Pierwsza mapa została rozegrana na Trainie, gdzie po pierwszej połowie – po stronie terro, Polarist Gaming zakończyło ją wynikiem 9:6. Po zmianie stron, zawodnicy Polarnych wygrali pistoletówkę, dzięki czemu byli w stanie utrzymać prowadzenie do końca mapy. Wygrali ją wynikiem 16:11.

Druga mapa

Następnie o zdobycie pełnego kompletu punktów drużyny zawalczyły na Mirage’u. Tutaj jednak nie było już tak kolorowo. Mecz był bardzo wyrównany – doszło nawet do remisu, gdzie ostatecznie ekipa Polarnych uległa swoim rywalom wynikiem 17:19.

Tabela – jest szansa na faze play-off?

W chwili obecnej mimo remisu i zdobycia jednego punktu, organizacja Polarist Gaming zajmuję trzecie miejsce w tabeli, więc ich sytuacja nie jest tragiczna. Gdyby wygrali drugą mapę ostatniego spotkania, to mieliby nawet szanse wskoczyć na drugie miejsce w tabeli.

Źródło: Polarist Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.