polarist gaming

Polarist Gaming z meczami kwalifikacyjnymi i poszukiwaniami menedżera

Polarist Gaming zaprezentował pary meczów kwalifikacyjnych do drużyny CS:GO.  Rozpoczęte zostały także poszukiwania menedżera do dywizji Fortnite.

Polarist Gaming zaprezentował na fanpage’u pary kwalifikacji do drużyny CS:GO. Zawodnicy rozegrają mecze kontrolne, które w następstwie mają wyłonić nowych zawodników organizacji. Start meczów planowany jest na 20 sierpnia.

Pary spotkań kwalifikacyjnych do Polarist Gaming:

  • Team_BriaN vs Team_Janczi
  • Team_Cherry vs Team_EteOr
  • Team_ Dnzk vs Team_Noise
  • Team_Dream vs Team_Skarez

Poza graczami CS:GO, Polarist Gaming poszukuje osoby odpowiedzialnej, na stanowisko menedżera zespołu Fortnite. Zainteresowani powinni zgłaszać się w wiadomości prywatnej na fanpage organizacji.

Źródło: Polarist Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.