polarist gaming news

Polarist Gaming z kolejną porażką w ESEA OPEN Season 34

Polarist Gaming zalicza na swoje konto kolejną porażkę w ESEA OPEN Season 34.

Na koniec tygodnia, ekipa Polarist Gaming o godzinie 19:00 przystąpiła do kolejnego spotkania w ESEA OPEN Season 34. Mecz był streamowany na platformie Twitch.

Odbicie się od dna?

Po dwóch porażkach z rzędu, drużyna Polarnych przystąpiła do spotkania z Team Unison. Tradycyjnie jak to w ESEA, mecz był rozgrywany w systemie BO1, a mapa jaka towarzyszyła obu zespołom to Mirage.

Pierwsza połowa na korzyść Finów

Polarist Gaming rozpoczeło zmagania po stronie Antyterrorystów, lecz na starcie przegrali oni swoją pistoletówkę. Ekipa z Finlandii przez większy okres czasu przeważała i zakończyła pierwszą połowę wynikiem 11:4.

Druga połowa bez rewelacji

Z pewnością kolejna pistoletówka, która zakończyłaby się wygraną po stronie terrorystów, podreperowała by finanse oraz wynik Polarist Gaming. Jednak i tym razem na nieszczęście Polarnych tak się nie stało. Finowie wciąż pokazywali swoją dominację i nie pozwolili Polarist wygrać ani jednej rundy przez resztę spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 16:4.

Pasmo porażek stało się faktem?

Niestety, na nieszczęście Polarnych wciąż musimy podtrzymać swoje słowa. Kolejna porażka buduje coraz większe pasmo przegranych pojedynków w ESEA Open.

Oby w następnym spotkaniu Polarist postarało się zrewanżować za dotychczasowe wyniki.

Źródło: Polarist Gaming 


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.