polarist gaming

Polarist Gaming z drugim miejscem w Touch of succes Challenge

Polarist Gaming  zajeło drugie miejsce podczas turnieju CS:GO Touch of succes Challenge.

Można zażartować, że Polarist Gaming nie ma szczęścia do finałów rozgrywek CS:GO. Tym razem w ostatnim spotkaniu w ramach Touch of succes Challenge zespół ten zmierzył się z formacją Telter Team. Mecz zakończyły się wynikiem 2:1 dla przeciwników.

Należy tutaj jednak usprawiedliwić odrobinę Polarist Gaming. W wyniku problemów z internetem, jakich doświadczył Patryk Owocq Żwaka, drużyna była zmuszona skorzystać z zastępstwa na czas trwania finału. Stand-inem okazał się Piotr veenq Sobór – od niedawna testowany przez drużynę trener.

Polarist zajęło ostatecznie drugie miejsce w całym turnieju. Obecnie zespół rozpoczyna przygotowania do kolejnych rozgrywek.

Źródło: Polarist Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.