polarist gaming news

Polarist Gaming z drugą wygraną w ESEA OPEN Season 34

Polarist Gaming rozegrało już swoje drugie spotkanie ligowe w ESEA OPEN Season 34.

W czwartek o godzinie 18:30 Polarist Gaming przystąpiło do drugiego spotkania w ESEA OPEN Season 34.

Tradycyjnie mapa była rozgrywana w systemie BO1, lecz tym razem kibice Polarnych mogli oglądać zmagania swojej drużyny na platformie Twitch. Komentatorem był Tetrispl.

Jaki rezultat tym razem?

We wtorek po świetnym rozpoczęciu ligi, kiedy Polarist wygrało ze szwajcarską ekipa virtualetix, przyszła pora na następnego rywala. Tym razem była to grecka ekipa MissingTag.

Potyczka toczyła się na mapie Train i również tym razem Polarist Gaming nie zawiodło. Rozniosło wręcz grecką załogę wynikiem 16:4.

Trzeba przyznać, że Polarni w chwili obecnej świetnie prezentują się w lidze i oby przy następnych meczach szło im równie dobrze jak dotychczas.

Coś się kończy, coś zaczyna

Wydawałoby się, że po tych wszystkich dobrych informacjach, nic już nie może się wydarzyć. A jednak! Od podstawowego składu zostaje odsunięty Paweł BekonO Szreder, a w jego miejsce na testy wchodzi Damian freeze234 Litwina.

Oprócz nowego zawodnika, w zespole pojawił się też trener, którym będzie Kacper sneaf Płotka.

Źródło: Polarist Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.