polarist gaming news

Polarist Gaming z drugą porażką w ESEA OPEN Season 34

Polarist Gaming zalicza już swoją drugą porażkę w ESEA OPEN Season 34.

Polarist Gaming po niedzielnej porażce, już następnego dnia w poniedziałek przystąpiło do czwartego spotkania w ramach ESEA OPEN Season 34. Zespół Polarnych można było oglądać na platformie Twitch.

Seria porażek?

Tradycyjnie mecz był rozgrywany w systemie BO1 – tym razem na mapie Dust 2, a przeciwnikiem Polarist Gaming była francuska ekipa BALD Slayers.

Polarni w pewnym momencie zrobili sobie sporą zaliczkę. Prowadzili wynikiem 10:3, ale ostatecznie stronę CT zakończyli wynikiem 10:5.

Zacięta druga połowa

Przegrana pistoletówka po stronie terrorystów, ewidentnie podcięła im skrzydła. Wciąż jednak prowadzili przez większość czasu, aż do wyniku 11:11.

Następnie obie formacje szły jak równy z równym doprowadzając do 13:13. Ostatecznie Polarist oddało pozostałe 3 rundy francuzom, przegrywając spotkanie 13:16.

Passa przegranych

Jest to już druga porażka zawodników Polarist Gaming w ESEA. Można wręcz powiedzieć, że powoli rozpoczynają swoją passę porażek. Obyśmy jednak się mylili i następne mecze będą o wiele bardziej szczęśliwe dla formacji Polarnych.

Źródło: Polarist Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.