polarist gaming

Polarist Gaming wygrywa One Force Cup

Polarist Gaming zwyciężyło w finale turnieju CS:GO One Force Cup

Polarist Gaming w finale turnieju CS:GO One Force Cup pokonało 2Easy Esports wynikiem 2:1 w mapach. Dzięki tej wygranej, zwyciężyli w całych rozgrywkach.

Przebieg finału

Pierwsza mapa bez większych problemów wpadła na konto Polarist Gaming. W drugiej przeciwnicy postawili opór, czego efektem był wynik 1:1. O wszystkim decydowało trzecie spotkanie, które mimo zaciętej walki, ostatecznie padło łupem Polarist Gaming.

Nowy menedżer

Z dodatkowych informacji, do organizacji dołączył Gabriel ŚwieDźwiedź Kłusek, który będzie pełnił rolę menedżera do spraw League of Legends oraz Fortnite’a. 

Źródło: Polarist Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.