polarist gaming news

Polarist Gaming wygrywa kwalifikacje do Valorant Premium

Polarist Gaming najlepszym zespołem w kwalifikacjach do Valorant Premium.

Dywizja Valorant, reprezentująca barwy Polarist Gaming, okazała się najlepsza w trzecich kwalifikacjach, rozgrywanych w ramach turnieju Valorant Premium. Organizatorem zmagań jest serwis Gampre.

Wyniki meczów

Zespół Polarist w rozgrywkach od Gampre, zmierzył się z trzema przeciwnikami, którzy ostatecznie musieli uznać wyższość Polarnych w każdym ze spotkań. Czysty bilans ostatecznie zaowocował zajęciem pierwszego miejsca w całym turnieju.

Wszystkie wyniki dywizji Polarist Gaming w kwalifikacjach do Valorant Premium:

  • Polarist Gaming 13:1 ZernikiTeam
  • Polarist Gaming 13:7 loser FT
  • Polarist Gaming 13:4 S1 Carnival

Awans na finały

Dzięki wygranej w kwalifikacjach, drużyna Polarnych wywalczyła awans na finały rozgrywek Valorant Premium od Gampre. Czy i tam Polarist pokaże się z dobrej strony? Zobaczymy już niebawem.

Skład dywizji Polarist Gaming Valorant:

Źródło: Polarist Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.