polarist gaming news

Polarist Gaming triumfuje w 4 sezonie Immunity

Polarist Gaming wygrywa finał i staje na podium Immunity Sezon 4.

Polarist Gaming we wtorek o godzinie 18:00 przystąpiło do finałowego spotkania w ramach 4 sezonu Immunity.

Rywalem Polarnych była ekipa NNG Esport. Mecz był rozgrywany w systemie BO3, a spotkanie było transmitowane na platformie Twitch.

Triumf – marzenie czy rzeczywistość?

Pierwsza mapa przeniosła obie drużyny na Inferno. Polarist Gaming zaczęło dość źle. W pewnym momencie przegrywali wynikiem 3:8. Później widzieliśmy powolne, ale wciąż nieskuteczne odrabianie strat.

Przy wyniku 10:12 dla NNG, rywale odskoczyli nawet na 10:15. Polarist Gaming jednak pięknie wróciło do spotkania. Polarni odrobili straty i doprowadzili do dogrywki.

Następnie wynikiem 19:16 zakończyli pierwszą mapę, przybliżając się do pierwszego miejsca w rozgrywkach Immunity.

Druga mapa – coraz bliżej

Po emocjonującym Inferno, kolejny mieliśmy Mirage. Na start, Polarist Gaming przegrało pistoletówkę. Dosyć łatwe opanowanie Bombsite A, dobrze rozdane głowy z deagla i druga runda wpadła na konto Polarnych. Ostatecznie odskoczyli od rywali na kilka rund, kończąc pierwszą połowę wynikiem 10:5.

Po stronie CT Polarist wygrał drugą pistoletówkę i jeszcze bardziej powiększył przewagę – 12:5. Wprawdzie NNG Esport próbowało się jeszcze ratować, ale było już na to za późno. Polarist Gaming wygrał drugą mapę wynikiem 16:11, dzięki czemu mógł cieszyć się z zajęcia pierwszego miejsca w tych zmaganiach.

Zwycięski skład Polarist Gaming CS:GO:

Źródło: Polarist Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.