polarist gaming news

Polarist Gaming przegrywa spotkanie w Immunity

Polarist Gaming odnotowuje porażkę w Immunity Season 4.

Po wygranie w ESEA z zespołem Irrelevant Frogs, ekipa Polarist Gaming następnego dnia przystąpiła o godzinie 20:00 do meczu w ramach Immunity Season 4.

Rywalem Polarnych była drużyna Juniorki, a spotkanie było transmitowane na platformie Twitch. Tradycyjnie jak to przystało na Immunity, mecz był rozgrywany w systemie BO2.

Wypada dobrze zacząć

Drużyny swoją rywalizację zaczęły od Overpassa. Zawodnicy Polarist na starcie zanotowali przegraną pistoletówkę, która z pewnością odbiła się na ich następnych rundach w tym meczu.

Do pewnego momentu mecz było dość wyrównany, a gracze szli łeb w łeb. Przy wyniku 5:5 to jednak Juniorki przejęły inicjatywę i zakończyły pierwszą połowę wynikiem 10:5.

Ale niekoniecznie dobrze skończyć?

Przeciwnicy Polarnych wypracowali sobie sporą zaliczkę, ale nie zamierzali osiąść na laurach. Po zmianie stron wygrali pistoletówke i do samego końca nie oddali już prowadzenia, oddając Polarist Gaming tylko dwie rundy. Ostatecznie Overpass zakończył się wynikiem 16:7 dla Juniorków.

Może remis

Polarist pozostała ostatnia próba wyrwania chociaż jednego punktu. Tym razem mapa, która towarzyszyła zawodnikom to Dust 2. Kolejny raz po stronie terrorystów Juniorki wygrały pistoletówke i zrobili sobie taką samą przewagę jak w poprzednim meczu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5.

Walka do końca

Podobno trzeba wierzyć do końca, więc Polarist nadal miało szansę wygrać ten mecz. Po zmianie stron niestety im nie pykło. Przegrali kolejną pistoletówkę czym znowu utrudnili sobie zadanie.

Przy wyniku 14:5 Polarist Gaming próbowało powrócić jeszcze do meczu, ale było już na to za późno. Polarni wprawdzie wygrali cztery rundy, ale ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 16:9 dla Juniorków, które zgarnęły 2 punkty.

Źródło: Polarist Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.