polarist gaming

Polarist Gaming otwiera rekrutację do sekcji Fortnite

Polarist Gaming ogłasza nabór do składu Fortnite, a także rozpoczyna poszukiwania managera Fortnite’a

Polarist Gaming ogłasza kolejną już rekrutację, tym razem do gry, o której ostatnio jest naprawdę głośno – mowa oczywiście o Fortnite. Poszukiwane są trzy osoby – dwóch zawodników do zespołu oraz menedżer.

Wymagania na to drugie stanowisko nie są zbyt wygórowane. Wystarczy posiadać odpowiednią wiedzę o grze, a także umiejętność zarządzania i świadomość obowiązków jakie spoczywają na menedżerze.

W przypadku graczy sprawa wygląda trochę inaczej. Tutaj organizacja postawiła jasne warunki, które muszą być spełnione przez kandydatów. Przedstawiamy je poniżej.

Wymagania dla zawodników Polarist Gaming Fortnite:

  • K/D ratio: Min. 4
  • % Win rate: Min. 15-20
  • Liczba wygranych gier: 400

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie zgłoszeń w wiadomości prywatnej na fanpage Polarist Gaming.

Źródło: Polarist Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.