polarist gaming news

Polarist Gaming kończy współpracę z 2 zawodnikami

Polarist Gaming zakończyło współpracę z 2 zawodnikami dywizji Zula.

Chociaż Polarist Gaming niedawno zaprezentował wszystkim swoją dywizję w grze Zula, to właśnie musiał dokonać w niej dwóch roszad.

Dwóch zawodników poza Polarnymi

Po najnowszych zmianach w składzie dywizji Zula, Polarist Gaming postanowiło zakończyć współpracę z 2 zawodnikami. Są nimi odpowiednio: Adrian Hydr0Xx Smoługa oraz Maksym Karanis Wilczyński.

Co stanie się z resztą zawodników?

Zarząd Polarist Gaming podjął decyzje o stworzeniu wraz z resztą zawodników międzynarodowego składu, który zapewne zostanie przedstawiony tak szybko, jak tylko uda się zebrać pełny line-up.

Kolejne wyniki w Zula Europe Masters

W międzyczasie zawodnicy wspomnianego zespołu, wzięli udział w rozgrywkach Zula Europe Masters #46. Gracze zaliczyli dwa zwycięstwa i jedną porażkę.

Wyniki Polarist Gaming w Zula Europe Masters:

  • Polarist Gaming 10:5 CiapakiTeam
  • Polarist Gaming w/o KAWATO&COMPANY
  • Polarist Gaming 6:10 Warthox Esport

 Źródło: Polarist Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.