polarist gaming

Polarist Gaming bez składu CS:GO

Polarist Gaming pożegnało dotychczasowy, główny zespół CS:GO. 

Polarist Gaming zdecydowało się rozstać ze swoją główną dywizją CS:GO. Co było jednak powodem podjęcia takiej decyzji? Po pierwsze, jak dowiedzieliśmy się od jednego z właścicieli organizacji, zespół nie odchodzi z Polarist, tylko zwyczajnie robi sobie przerwę od grania na czas nieokreślony. Po drugie, wolne od grania zawodnicy przeznaczą na sprawy prywatne. Jeżeli wszystko pójdzie po ich myśli, to zapewne już niedługo znowu zobaczymy stary skład w barwach organizacji.

Dotychczasowy główny zespół w trakcie swojego działania, zajął drugie miejsce podczas Dexon Tournament oraz Esport Championship Tournament.

Były podstawowy skład Polarist Gaming CS:GO:

Miejsce głównego zespołu w Polarist Gaming najprawdopodobniej zajmie dotychczasowa akademia, która w ostatnim czasie poszukiwała nowego IGL-a.

Źródło: Polarist Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.