polarist gaming

Polarist Gaming bez dywizji CS:GO

Polarist Gaming zostaje bez głównej dywizji CS:GO.

Polarist Gaming zakończyło współpracę z dotychczasową, główną dywizją CS:GO. Powodem rozstania była decyzja samych graczy, którzy stwierdzili, że nadeszła odpowiednia pora żeby zmienić otoczenie. Ostatnim spotkaniem w którym mogliśmy zobaczyć ten zespół pod banderą Polarist, był mecz pierwszej kolejki  KDG CUP przeciwko G-Fight.

Jedynym osiągnięciem drużyny w trakcie występów w Polarist Gaming, było drugie miejsce, zajęte podczas Touch of succes Challenge.

Były skład Polarist Gaming CS:GO

  • Patryk Owocq Żwaka
  • Michał MinionLwG Wojnar
  • Mateusz Niki Wejer
  • Jakub Kubson Kotowski
  • Adrian Efinn Stankiewicz

Koniec współpracy z jedną formacją, oznacza rozpoczęcie poszukiwań nowego zespołu. Obecnie właściciele PG poszukują pełnych piątek. Jeżeli więc czujecie się na siłach, żeby dołączyć w szeregi organizacji, to wystarczy, że zgłosicie się chociażby w wiadomości prywatnej na fanpage Polarist. Tam poznacie dokładne szczegóły dotyczące procesu rekrutacji.

Źródło: Polarist Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.