kdv gaming

Podsumowanie występu KDV na Cracow Game Days 2018

Podsumowanie występu KDV Gaming podczas turnieju Rocket League na Cracow Game Days 2018.

Nie dawno pisaliśmy o występie KDV Gaming w  turnieju Rocket League, który był częścią większej krakowskiej imprezy Cracow Game Days 2018. W rozgrywkach wzięli udział dwaj zawodnicy wspomnianej wyżej organizacji: Grzegorz MrKret Nowacki oraz Patryk Ramzes Jasek. Jak im poszło?

W sobotnich rozgrywkach gracze KDV rozegrali dwa mecze. Pierwszy wygrali gładko, natomiast w następnym ta sama sztuka się nie udała, czego efektem była porażka. Niedziela okazała się o wiele bardziej szczęśliwa – drużyna zajęła drugie miejsce.

Jeżeli interesuje was to, co mają do powiedzenia o samych zmaganiach zawodnicy KDV Gaming oraz menedżer dywizji Rocket League, to zapraszamy was do zapoznania się z postem na fanpage’u organizacji.

Źródło: KDV Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.