perun gaming

Podsumowanie udziału Perun Gaming w KXN Cup

Perun Gaming podsumował swój udział w turnieju CS:GO od KXN Cup.

Perun Gaming postanowił podsumować swój udział w turnieju CS:GO, który był organizowany w ramach inicjatywy KXN Cup.

Miało być wyjście z grupy

Jak możemy przeczytać w poście na oficjalnym fanpage’u Perun, początkowe założenia dotyczące tych rozgrywek, zakładały awans z grupy.

Niestety po pierwszej – dość łatwej wygranej, przyszedł moment na mecz przeciwko Team G, który zakończył się porażką na Overpassie.

Mecz o honor

W wyniku pozostałych potyczek grupowych, ostatni mecz przeciwko Superion Gaming, okazał się ostatecznie przysłowiowym meczem o honor, meczem o pietruszkę, meczem o psi… (wybaczcie, ale musieliśmy 😂).

Mecze grupowe rozegrane przez Perun Gaming w KXN Cup:

  • Perun Gaming 16:4 Psychics Racoons
  • Perun Gaming 3:16 Team G
  • Perun Gaming 4:16 Superion Gaming

Chociaż założenia nie zostały spełnione, to zespół zdobył cenne doświadczenie, które dobrze wykorzystane, może pomóc zawodnikom w kolejnych zmaganiach.

Źródło: Perun Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.