super game e-sport

Podsumowanie SUPER GAME e-sport Szczecin

SUPER GAME e-sport w Szczecine przyciągnęło uwagę wielu zainteresowanych osób.

Zakończyło się kolejne wydarzenie SUPER GAME e-sport w Szczecinie. W miniony weekend gracze z całej Polski zagościli w Międzynarodowych Targach Szczecińskich.

Główne rozgrywki

Rywalizacja w LG Mistrzostwach Polski Szkół w E-sporcie oraz HIRO Quersus Pucharze Polski w E-sporcie rozpoczęła się o godzinie 9:00 w pierwszy dzień wydarzenia – sobotę. Reprezentacje szkół już po kilku godzinach znały wyniki swoich rozgrywek. Na ostateczne wyniki HIRO Quersus Pucharu Polski w E-sporcie trzeba było poczekać do niedzieli. Zawodnicy w sobotę rozgrywali mecze grupowe, a także ćwierćfinały turnieju.

Drugiego dnia, na pierwszy plan, wysunęły się mecze o trzecie miejsce oraz wielki finał kolejnej edycji. Niedzielna rywalizacja była bardzo wyrównana i zaciekła. Żeby wyłonić zwycięzcę turnieju, potrzeba było aż trzech map.

Turniej FIFA oraz wyniki

Równolegle w niedzielę, rozpoczął się turniej FIFA 18 – 1 vs 1. Również przez cały czas trwania wydarzenia toczyła się bardzo zacięta rywalizacja na symulatorze rajdowym Gran Turismo Sport sygnowanym marką TAG Heuer.

Oprócz tego, dla uczestników imprezy przewidziana była również strefa free2play oraz rozgrywki na strefie indywidualnej w grach takich jakL Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends czy Quake Champions.

Wyniki rozgrywek HIRO Quersus Pucharze Polski w E-sporcie:

  1. miejsce – Griffins
  2. miejsce – FeelMystery
  3. miejsce – ForJustice

W LG Mistrzostwach Polski Szkół w E-sporcie miejsca na podium zajęły następujące szkoły:

  1. miejsce – Zespół Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku
  2. miejsce – Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Szczecinie
  3. miejsce – Zespół Szkół nr 1 w Stargardzie

Tymczasem po finałowych rozgrywkach indywidualnych FIFA18, na podium znaleźli się:

  1. miejsce – Wojciech Jastrzębski
  2. miejsce – Paweł Weinert
  3. miejsce – Konrad Stuła

W rywalizacji na symulatorze rajdowym Gran Turismo Sport zwyciężył Adrian Paluszkiewicz.

Transmisja i wsparcie

Transmisję prowadziła telewizja E-SPORT TV. Mecze specjalnie dla widzów komentowali: Natalia Nati Batog oraz Karol Recker Penier.

Zdaniem organizatorów, podziękowania należą się miastu Szczecin, za goszczenie kolejnej edycji SUPER GAME e-sport, a także pozostałym sponsorom: HIRO, Quersus, LG Polska, NTT System, sklep.ntt.pl, MSI, FSP, Thermaltake, Teetres Esport Clothing, iXXL Studio Reklamy, iDrukarnia.pl oraz Pukawka.pl.

Fotografia Michał Jaworski / NW StudYo dla SUPER GAME e-sport

Autorem informacji jest Paweł Maśnica – dzięki za podesłanie informacji!

Źródło: SUPER GAME e-sport


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.