polarist gaming

Podsumowanie piątkowych spotkań Polarist Gaming

Piątkowe spotkania Polarist Gaming nie poszły po ich myśli.

Drużyna Polarist Gaming w poprzedni piątek o godzinie 16:00, rozpoczęła zmagania w E-sport League od przegranej przeciwko Prox Made, na mapie Mirage wynikiem 16:13.

Kiedy zapomnisz nagrywać demo

Następne starcie odbyło się o godzinie 21:00 i było jednostronne do tego stopnia, że zawodnicy Team Extrem.gg przy wyniku 14:1, zaczęli być toksyczni wobec swoich przeciwników. Po zakończonym spotkaniu zażądali demek od trójki zawodników Polarist. Niefortunnie jeden z graczy zapomniał nagrać wspomnianego demka, przez co Polarist Gaming było zmuszone oddać mecz walkowerem. Poskutkowało to dodaniem dwóch minusowych punktów do tabeli. Nie obyło się również bez kary dla Team Extrem.gg – za nieodpowiednie zachowanie dostali -10 punktów do tabeli.

Kolejny walkower

Pomiędzy tymi potyczkami o godzinie 19:00 Polarist Gaming miało podjąć jeszcze Nationale Masters Esport (obecnie Hippo E-Sport) w turnieju Touch of succes Challenge. Tak jednak tak się nie stało. Mecz zakończył się walkowerem na korzyść Polarist.

Awans z pierwszego miejsca

Informacją, która na pewno może być pocieszeniem dla całej drużyny, jest to, że w tym turnieju zawodnicy Polarist Gaming wychodzą z pierwszego miejsca w grupie, wygrywając wszystkie mecze walkowerami. Na dodatek Radosław Radoo Drożdż rozegrał wszystkie spotkania, pomimo wcześniejszej wiadomości na fanapge’u, która mówiła o tym, że miało go zabraknąć podczas piątkowych zmagań.

I jeszcze jeden

Obecnie wszyscy zawodnicy PG czekają na rozlosowanie par ćwierćfinałowych. Jako ciekawostkę należy dodać, że sobotni mecz przeciwko Dark Reapers Gaming również zakończył się walkowerem. Ktoś tu chyba ma szczęście do w/o. ?

Źródło: Polarist Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.