rush b league

Podsumowanie Mistrzostw Polski od Rush B League

Jakiś czas temu zakończyły się Mistrzostwa Polski w grze Standoff 2, których współorganizatorem była ekipa Rush B League.

Rush B League – jako organizator, może dopisać na swoje konto kolejny udany turniej. Tym razem mowa o Mistrzostwach Polski, których pierwszy sezon, niedawno się zakończył.

Kto zdobędzie mistrza?

O ile trzecia pozycja w tej edycji MP, była już od jakiegoś czasu obsadzona przez zespół Necrosilence, o tyle nadal wielką niewiadomą były pierwsze dwa miejsca na pudle. Kto więc ostatecznie został Mistrzem Polski w grze Standoff 2?

Wyniki końcowe

W wielkim finale Mistrzostw Polski zmierzyły się ze sobą drużyny Aquality oraz Apostołowie Gaming. Ostatecznie to ta pierwsza z wymienionych formacji, wywalczyła zwycięstwo, pokonując swojego przeciwnika wynikiem 3:0.

MVP turnieju

Organizatorzy tych Mistrzostw Polski postanowili także wyłonić MVP całego turnieju. Był on wybierany w oparciu o K/D. Ważnym kryterium było także zagranie przynajmniej pięciu spotkań w ramach tych rozgrywek.

Ostatecznie najlepszym zawodnikiem okazał się reprezentant Aquality – Yue.

Dalsze plany

Jak możemy przeczytać na fanpage’u Rush B League, obecnie administracja RBL pracuje nad turniejem typu Wingman oraz systemem matchmakingowym, który byłby oparty o serwer Discorda.

Niewątpliwie jest to bardzo ciekawa inicjatywa, która powinna wpłynąć pozytywnie na rozwój sceny esportowej Standoffa w Polsce.

Źródło: Rush B League


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.