e-sport league

Podsumowanie Challenge Tournament od E-sport League

Zakończył się trzeci sezon Challenge Tournament od E-sport League.

Zmagania podczas trzeciej edycji turnieju Challenge Tournament, którego organizatorem jest E-sport League, na pewno były interesującym wydarzeniem. Spośród wszystkich ekip biorących udział w rozgrywkach, ostatecznie na podium znalazły się trzy najlepsze drużyny.

Podium trzeciego sezonu Challenge Tournament:

  1.  miejsce: Stalkers Esports
  2.  miejsce: Telter Team Academy
  3.  miejsce: Prox Made

Finałowe rozdanie

W finałowym spotkaniu zmierzyły się ze sobą formacje Stalkers Esports oraz Telter Team Academy. Pierwszą mapą był Mirage, który przez w/o padł łupem Stalkersów. Druga mapa – Chache, padła łupem reprezentantów Telter – 16:7. Decydująca okazała się trzecia mapa, czyli Train. Tam o wiele lepiej zaprezentowali się zawodnicy Stalkers Esports, którzy wygrali 16:13, czym zapewnili sobie ostatecznie zwycięstwo w całym turnieju wynikiem 2:1. MVP turnieju został gracz o nicku czonrad, który wykręcił statystyki: 30/5/19.

Źródło: E-sport League


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.