vinictiv

Plany VinictiV na najbliższe miesiące

VinictiV zaprezentowało ostatnio kilka informacji na temat dalszych planów dywizji CS:GO.

VinictiV w ostatnim czasie brało udział w turnieju organizowanym przez LTK gaming. Niestety po przegranej na akademię LTK, zespół odpadł z rozgrywek. Teraz zamierza uporządkować swój skład, który przez ostatni miesiąc był dość mocno trapiony przez roszady i korzystanie ze stand-inów.

Pierwsze zmiany mają pojawić się już niebawem i mają dotyczyć w pierwszej kolejności nowego map poolu. W organizacji mają zjawić się także nowi trenerzy. Pod koniec grudnia planowany jest także bootcamp.

LoL nadal szuka graczy

Zespół League of Legends występujący pod nazwą VinictiV nadal poszukuje zawodników. Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do drużyny, wyślij wiadomość na fanpage organizacji.

Źródło: VinictiV


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.