Plany na najbliższe miesiące

Wypadałoby w końcu przedstawić wam to, czego możecie spodziewać się po Syclik Esports w najbliższym czasie.  Nie będziemy zdradzać wam wielu szczegółów. Mamy jednak nadzieję, że zaprezentowane tutaj informacje rozbudzą w was ciekawość do dalszego śledzenia naszych poczynań.

Poszukiwania zespołu CS:GO

Jak już wcześniej wspominaliśmy, nadal chcemy skupić się na promowaniu nowych zespołów CS:GO. Na początek zamierzamy wspierać jeden team CSa, jednak oczywiście z biegiem czasu ta sytuacja może się zmienić. Niedługo rozpoczniemy poszukiwania składu. Wstępnie możemy powiedzieć, że będziemy kładli główny nacisk na turnieje online.

Co z pozostałymi dywizjami?

Nie uważamy żeby pozostałe dywizje były  niezbędne do funkcjonowania Syclik, natomiast jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje ze strony zespołów grających w inne gry esportowe (nawet na poziomie amatorskim).  Przykład takiej współpracy mogliście zaobserwować w momencie podjęcia zespołu R6S na PS4. Przy przyjmowaniu zespołów innych niż CS:GO najważniejsza jest dla nas stabilność oraz posiadanie pełnego składu.

Poszukiwania redaktora

Rekrutacje rozpoczęliśmy już kilka dni temu i zapewne w następnym tygodniu, będziecie mogli zobaczyć nowe newsy na naszej stronie – prosto ze sceny CS:GO.  Na razie nie przewidujemy poszukiwania redaktorów do innych gier, jednak jeżeli trafi się odpowiedni kandydat, to na pewno rozważymy taką opcję.

Poszukiwanie partnerów

Na chwilę obecną, naszym pierwszym partnerem, z którym zamierzamy współpracować w celu promowania marki Syclik Esports jest blog Ingaming (który jest także pośrednio “właścicielem” tego projektu). Chcemy oczywiście pozyskać kilku innych partnerów, jednak każdy z nich będzie musiał coś wnieść do naszego projektu.

Otwarcie na nowe inicjatywy

Jak już wspominaliśmy w tym newsie, jesteśmy otwarci na wszystkie opcje współpracy – począwszy od: społeczności gier, poprzez redaktorów, streamerów, a skończywszy na menedżerach i graczach. Jeżeli masz dla nas ciekawą ofertę i chcesz ją nam przedstawić, to zapraszamy do kontaktu z nami poprzez nasz fanpage lub wiadomość e-mail (zakładka kontakty na stronie).

Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie naszych planów na przyszłość, to oczywiście, także zapraszamy was do ich zadawania – postaramy się odpowiedzieć na każdą wiadomość.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.