dragon polska

Pierwszy sezon Dragon League zakończony

Zakończył się pierwszy sezon Dragon League – turnieju CS:GO od Dragon-Polska.

Zakończył się pierwszy sezon Dragon League, którego organizatorem było Dragon-Polska. Pierwsze miejsce zajęła drużyna KBN Esports, zdobywając łącznie 25 punktów w tabeli. Zespół ten zgarnął także 100 zł, które było przeznaczone dla zwycięzcy ligi.

Jak na razie nie wiadomo nic na temat drugiego sezonu. Dragon-Polska dość mocno zastanawia się czy w ogóle podjąć się tego zadania. Wszystko przez fakt, że na ostatnią kolejkę, ostały się w lidze tylko cztery zespoły, co oczywiście rodzi pytania odnośnie potrzeb tworzenia kolejnych rozgrywek opartych na tym formacie.

Klasyfikacja końcowa pierwszego sezonu Dragon League:

  1. KBN Esports – 25 pkt
  2. KBN Esports Black – 23 pkt
  3. Dragon-Polska – 21 pkt
  4. Averse E-sports – 18 pkt

Źródło: Dragon-Polska


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.