axelcup

Pierwsza edycja AxelCup z otwartymi zapisami

AxelCup to nowy turniej dla drużyn CS:GO, w którym będziecie mogli powalczyć o interesujące nagrody.

Za organizację pierwszej edycji AxelCup odpowiada… Chyba wszyscy zainteresowani zgadli z łatwością – Axel Esport. W puli nagród może znajdować się nawet 600 zł, jest jednak pewien haczyk.

Podstawowe założenia

Zanim przejdziemy do nagród, wypadałoby wspomnieć na temat założeń rozgrywek. Wpisowe od teamu wynosi 25 zł. Na plus należy zaliczyć możliwość wpłaty poprzez: przelew bankowy, Paypala, PSC oraz skiny. Dzięki takiej dywersyfikacji środków płatniczych, każdy może skorzystać z takiej usługi, jaka mu najlepiej odpowiada.

Zapisy do turnieju

Zgłoszenia ekip odbywają się poprzez formularz google’a – co jest obecnie chyba standardem w przypadku tego typu zmagań. Start AxelCup jest planowany na okres od 1 do 14 czerwca 2018 roku. Zapewne dużo w tej kwestii zależy od tego jak szybko będą przebiegać zapisy.

System rozgrywek

Same rozgrywki mają wyglądać następująco. Początkowo grane będą mecze grupowe w systemie BO1. Od ćwierćfinałów format ten ustępuje na rzecz klasycznego BO3. Więcej informacji na temat zasad całego turnieju znajdziecie w regulaminie.

Nagrody i minimalna liczba drużyn

Wspomnieliśmy o pewnym haczyku. Pula nagród na chwilę obecną nie jest do końca sprecyzowana. Dlaczego? Ponieważ zależy od liczby zespołów, które wezmą udział w turnieju. Im większa ich ilość, tym nagrody będą bardziej okazałe.

Przy udziale 32 drużyn:

  1. miejsce: 300 zł + VIP na 30 dni (arenaskilla.pl)
  2. miejsce: 200zł + VIP na 14 dni (arenaskilla.pl)
  3. miejsce: 100zł + VIP na 7 dni (arenaskilla.pl)

Przy udziale 16 drużyn:

  1. miejsce: 175zł + VIP na 30 dni (arenaskilla.pl)
  2. miejsce: 100zł + VIP na 14 dni (arenaskilla.pl)
  3. miejsce: 50zł + VIP na 7 dni (arenaskilla.pl)

Przy udziale 8 drużyn:

  1. miejsce: 100zł+ VIP na 30 dni (arenaskilla.pl)
  2. miejsce: 50zł+ VIP na 14 dni (arenaskilla.pl)
  3. miejsce: 25zł+ VIP na 7 dni (arenaskilla.pl)

Wypadałoby także wspomnieć o minimalnej liczbie teamów. Jeżeli nie zbierze się co najmniej 8 drużyn, to automatycznie turniej zostanie odwołany bądź też przełożony na późniejszy, bliżej nieokreślony termin.

W razie pytań lub niejasności, powinniście kontaktować się z organizatorami – – Axel Esport w celu wyjaśnienia wszystkich nurtujących was kwestii.

Źródło: Axel Esport


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.