perun gaming

Perun Gaming żegna się z kolejną dywizją CS:GO

Perun Gaming traci kolejną dywizję CS:GO i zaczyna stawiać na League of Legends.

Perun Gaming przez ostatni miesiąc ciągle zaskakuje swoich fanów kolejnymi decyzjami. Z pewnością nie są to jednak informacje, które chcieliby usłyszeć sympatycy tej organizacji.

Tym razem jest to wiadomość o opuszczeniu Perun przez dotychczasową dywizję, która reprezentowała barwy gamingu w grze Counter-Strike: Global Offensive.

Ciąg dalszy złych informacji

W ostatnim miesiącu organizacja pożegnała swoje dwie podstawowe dywizję. Mowa tutaj o: akademii oraz zespole White. W ostatnim tygodniu maja, Perun poinformowało także swoich fanów o odejściu ostatniej dywizji CS:GO, która reprezentowała barwy organizacji.

Przyczyna? Co dalej?

Perun Gaming woli nie odnosić się do przyczyny – czy może raczej powodu rezygnacji z ostatniego składu CS:GO. Również zespół nie podzielił się tą informacją z resztą świata.

Wiemy natomiast, że przez najbliższy okres, raczej nie uświadczymy nowej dywizji CS:GO w szeregach Perun. Organizacja nie planuje także budowania składu od zera.

Co może wpłynąć na zmianę decyzji?

Jeśli jakaś stała piątka jest zainteresowana grą pod banderą Perun Gaming, to organizacja może przystać na taką propozycję. Trzeba jednak pamiętać, że w tym momencie, jej głównym celem jest budowanie marki w grze League of Legends. Gaming ma już złożony skład wraz z trenerem. Wszyscy w Perun mają nadzieję, że ta drużyna przyniesie nowe sukcesy dla organizacji.

Dalsze plany

Oprócz wyżej wspomnianych gier, Perun Gaming ma w planach stworzyć – do końca czerwca, skład w grze Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oraz znaleźć zawodnika do dywizji Fortnite. Czy ta sztuka im się uda? Zobaczymy niebawem.

Źródło: Perun Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.