perun gaming

Perun Gaming żegna się z akademią CS:GO

Perun Gaming kończy współpracę z dotychczasową piątką, występującą jako akademia CS:GO.

Dwa dni temu Perun Gaming ogłosiło rozstanie się z dywizją White. Przy tym podkreślili, że skład akademii wciąż będzie reprezentować ich barwy. Sytuacja jednak dość szybko zmieniła się o 180 stopni.

Jednak koniec współpracy?

Na swoim fanpage’u Perun Gaming oficjalnie przedstawiło wiadomość dotyczącą zakończenia współpracy z ich dotychczasową akademią CS:GO.

Powody zakończenia współpracy

Jaki jest powód podjęcia takiej decyzji? Ciężko powiedzieć, ponieważ organizacja nie zdecydowała się na ujawnienie większej ilości szczegółów. Z informacji zamieszczonych na facebooku, możemy tylko dowiedzieć się, że Perun jest wdzięczny zawodnikom za zrozumienie sytuacji i ma nadzieję, że losy wspomnianej dywizji oraz gamingu jeszcze się kiedyś skrzyżują.

Były skład Perun Gaming Akademia CS:GO:

  • Filip flap Jeneralczyk
  • Korneliusz wheels Piszczek
  • Jakub Bubu Gorzelańczyk
  • Kacper freshu Horbań
  • Wojciech Dr1ver Zieliński

Źródło: Perun Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.