perun gaming

Perun Gaming ze zmianami w swoim harmonogramie rozgrywek

Perun Gaming postanawia zmienić plany odnośnie swoich najbliższych meczów.

Perun Gaming w Sobotę postanowiło podzielić się informacją odnośnie zmiany planów związanych z ich najbliższymi turniejami, w którym mieli wziąć udział.

Rezygnacja – nie wszystko stracone!

Organizacja Perun Gaming postanowiła zrezygnować z udziału w turnieju Gametoon Arena CS:GO – Qualifiers #1. Nie jest to jednak koniec, w zamian rozegrają oni Esport Tour – kwalifikacje #2.

Kiedy spotkania?

Tutaj możemy was zaskoczyć, bo już tego samego dnia o godzinie 17:00, Perun Gaming rozegrało swoje pierwsze spotkanie w kwalifikacjach. Mecz miał być streamowany, lecz niestety nie dostaliśmy żadnego linku do tego wydarzenia.

Spotkanie zostało rozegrane przeciwko Bisons i nasi partnerzy wygrali je gładko wynikiem 16:4, więc Orły meldują się w dalszej fazie kwalifikacji.

Następnie o godzinie 18:00 zespół przystąpił do spotkania przeciwko KDV Gaming, gdzie przegrał je wynikiem 16:10 i w ten sposób odpadł z turnieju.

Co dalej?

Zawodnikom Perun Gaming pozostaję przełknąć słodki smak goryczy porażki. Ciekawe czy, gdyby nie zrezygnowali z poprzedniego turnieju, to ich los potoczyłby się zupełnie inaczej? Tego nikt nie wie.

Pozostaje nam czekać na ogłoszenie kolejnych rozgrywek, w których organizacja będzie brała udział.

Źródło: Perun Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.