perun gaming

Perun Gaming z pierwszą porażką w ESEA OPEN Season 34

Perun Gaming przegrywa swój pierwszy mecz w 3 spotkaniu  ESEA OPEN Season 34.

Perun Gaming we wtorek o godzinie 18:30 rozegrało swoje trzecie spotkanie w ESEA OPEN Season 34. Wszystkie statystyki odnośnie spotkania można zobaczyć na stronie ESEA.

Do boju Perun Gaming!

Rywalem Perun Gaming była ekipa Telter. Mieliśmy więc polski pojedynek na scenie międzynarodowej, który był rozgrywany na Mirage’u.

Po pierwszej połowie zawodnicy Telter zrobili sobie sporą zaliczkę w postaci 10 rund. W tym czasie rywal ugrał tylko 5.

Druga połowa także na korzyść Telter

Następnie Perun Gaming wygrało pistoletówkę, przez co nadzieje fanów na wygrane meczu, mogły jeszcze powrócić. Okazało się jednak, że nie tym razem! Ostateczny wynik to 16:13 dla zawodników Telter, który oznaczał, że organizacja Perun Gaming odnotowuje swoją pierwszą porażkę w lidze.

Źródło: Perun Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.