perun gaming

Perun Gaming z nowym składem CS:GO

Perun Gaming pozyskuje nowy skład do dywizji CS:GO.

Na zakończenie poprzedniego tygodnia, Perun Gaming po dość niedługiej przerwie, ogłosiło nowy skład, który będzie od teraz reprezentował ich barwy w grze Counter-Strike: Global Offensive.

Warunek do spełnienia

Perun Gaming chciało uniknąć powolnego rekrutowania zawodników i próby dobierania jak najlepszych zawodników do nowej drużyny. Warunkiem, który musieli spełnić nowi zawodnicy, było dołączenie do dywizji całego zespołu.

Ostatecznie tacy gracze się znaleźli. W skład nowo pozyskanej dywizji wchodzi także menedżer, więc można powiedzieć, że Perun zyskał nawet jedną osobę w gratisie.

Skład Perun Gaming CS:GO:

  • Adam FireAnge1 Cencelewicz
  • Dawid Dymek Dym
  • Jakub Bronzik Bronz
  • Kuba Witek Witkowski
  • Mateusz Linsay Kowalski
  • Patryk Grubson Kiszka (menadżer)

Pierwsza prezentacja

Pierwszym sprawdzianem nowego line-upu będzie turniej Aggresive Cup. Na chwilę obecną znana jest tylko planowana data rozpoczęcia zmagań – czyli 15 Czerwca. Na resztę informacji trzeba czekać.

Źródło: Perun Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.