perun gaming

Perun Gaming z nowym członkiem w zarządzie

Perun Gaming przedstawia nową twarz w swojej organizacji.

Perun Gaming w ostatnim tygodniu wakacji, podzieliło się informacją o dołączeniu do zarządu organizacji nowej osoby.

Nowa twarz – nowe możliwości

Nowym członkiem organizacji został Stanisław Jędrzejczak-Saratowicz. Stachu od teraz będzie zajmował się fanpagem organizacji. Jeżeli przyjdzie wam napisać wiadomość na fp Perun, to zapewne z nim będziecie wymieniać wiadomości.

Stanisław jeszcze w październiku współpracował z Rokitą. Po dziesięciu miesiącach postanowił jednak zrezygnować ze współpracy i  wrócił na stare śmieci.

Dalsze poszukiwania

To wciąż nie koniec roszad kadrowych w Perun. Organizacja szuka jeszcze jednej osoby, która chciałaby pomóc przy social mediach gamingu. Jeśli ktoś z was – drodzy czytelnicy – jest zainteresowany powyższą ofertą, to odsyłamy na fanpage Perun Gaming.

Źródło: Perun Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.