pcz syclik

PCz Syclik z awansem na finały EduEsportCup #2 by MSI

PCz Sylcik zagwarantowało sobie udział w finale tegorocznego Edu Esport Cup.

Po wyczerpujących zmaganiach grupowych, możemy śmiało powiedzieć, że cel minimum został osiągnięty.

Pierwsze dwa mecze przeciwko UEKAT oraz UE AA zakończyły się wynikiem, odpowiednio: 16:7 oraz 16:1. Niespodzianka czekała nas w trzecim meczu, gdzie PCz mierzyło się z UKNUE. Przeciwnik okazał się bardzo wymagający, o czym świadczy remis 15:15 w regulaminowym czasie gry. By wyłonić zwycięzcę potrzebna była dogrywka, w której to lepsi byli zawodnicy Unknown, pokonując nasz zespół 19:16. Wygrana pozwoliła im wskoczyć na drugie miejsce. PCz Syclik mimo jednej porażki, zakończył fazę grupową na pierwszym miejscu. Kto wie, może podczas finałów uda nam się trafić jeszcze raz na UKNUE, żeby zagrać rewanż?

Po ostatnim spotkaniu Mariusz Hajcik Jędrzejewski w następujących słowach skomentował dzisiejsze zmagania:

Ostatni mecz pokazał nam jak dużo jeszcze potrzebnej jest pracy i co możemy zrobić po tak krótkim czasie wspólnego grania. Blisko było by zakończyć 3:0, ale zmęczenie dało się jednak we znaki.

Przypominamy, że finały EduEsportCup #2 by MSI odbędą się podczas Śląskiego Festiwalu Nauki w Katowicach – 1 grudnia 2017 roku. Naszych kibiców serdecznie zapraszamy do śledzenia poczynań drużyny PCz Syclik oraz ExistFear.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.