Partnerzy

Partnerzy Axide.pl to wszystkie projekty około esportowe, które zdecydowały się na współpracę z nami. Poniższa lista jest aktualizowana na bieżąco.

 

ingaming

Ingaming to blog edukacyjny, który pokazuje esport z innej perspektywy. Na jego łamach często poruszane są tematy związane z: graczami, drużynami oraz organizacjami esportowymi.

Na stronie Ingaming znajdziecie także poradniki, które wyjaśnią wam, dlaczego: ekonomia, psychologia i zarządzanie, to trzy podstawowe dziedziny, które są nieodłączną częścią środowiska esportowego oraz gamingowego.

black realityBlack Reality to polska organizacja e-sportowa, która powstała 28 września 2015 roku. Dawniej najbardziej rozpoznawalna dzięki dywizji Counter Strike: Global Offensive, teraz zajmuje się głownie organizowaniem turniejów w FIFĘ na platformie PC.

panica gamingPanica.Gaming to obecnie nadal rozwijająca się społeczność graczy, którzy poszukują własnego miejsca w internecie. Działania gamingu opierają się głównie na: prowadzeniu organizacji esportowej, prowadzeniu własnego serwera Teamspeak, zarządzaniu społecznością graczy oraz kibiców, graniu w przeróżne gry – głównie esportowe.

exiled e-sports Exiled E-Sports – drużyna powstała w marcu 2018 roku. Od tego czasu osiągnęła między innymi wygraną w Fox Cup league oraz zajęła drugie miejsce w Atlethic cup.

Ostatnio Exiled zmieniło sposób w jaki podchodzi do drużyny. Po skompletowaniu nowego składu CSGO, planuje nowe dywizje.

dark ravens

Dark Ravens to organizacja E-sportowa, która pomaga rozwinąć się innym drużynom. Udziela im także potrzebnego wsparcia, by mogły wspiąć się na sam szczyt!

Obecnie posiada w swoich szeregach dywizję League of Legends oraz CS:GO.

sativeSative jest projektem, mającym na celu stworzenie a następnie rozwijanie społeczności e-sportowej, która będzie wspierać przy tym młode osoby chcące angażować się w sport elektroniczny.

polarist gamingPolarist Gaming – Utworzony 11.01.2018 r. Jest to projekt zapoczątkowany przez kilka młodych osób. Jego celem jest dążenie do stworzenia “organizacji”, która zapewni dobre warunki do rozwoju swoim zawodnikom, tak by mogli wyjść z cienia i rozpocząć swoją przygodę w podbijaniu polskiej sceny e-sportowej i nie tylko.

Polarist Gaming kładzie również bardzo duży nacisk na rozwój w społeczności, aby stworzyć jedną wielką e-sportową rodzinę. Organizacja chce, by każdy w jej szeregach znalazł swoje miejsce i razem z nią dążył do oczekiwanego sukcesu.

eyeagles e-sportEyeagles E-Sport powstało 31.05.2019 roku. Jest to spontaniczny projekt esportowy, który został stworzony z inicjatywy Mateusza skoczka Skoczylasa. Przez dłuższy czas organizacja nie mogła trafić na odpowiednich ludzi, ale ostatnio udało się jej pozyskać piątkę graczy z bardzo dużym potencjałem.

dark slayers gg

DarkSlayers.gg to półprofesjonalna organizacja e-sportowa, która powstała 26 czerwca 2017 roku.

Pod jej banderą występuje obecnie jedna dywizja w Counter-Strike: Global Offensive oraz zespół League of Legends.perun gamingPerun Gaming – drużyna powstała w maju 2019 roku. Została powołana przez ówczesnego CEO Macieja Mrozika.

W listopadzie zespół przeszedł do organizacji Rokita eSports, jednak już pod koniec grudnia kilka osób wróciło znowu do starej nazwy. Od tego czasu organizacja jest w trakcie przebudowy. Pod koniec stycznia wreszcie udało się jej znaleźć drużynę CS:GO, a także pozyskać kilku partnerów.

movement cupMovement Cup – Wspólny projekt KBN Esports oraz Pulse E-sport, który ma na celu stworzenie nowej marki zajmującą się turniejami CS:GO. W planach jest także poszerzenie usługi o kolejne gry.

team simplycsTeam simplycs – organizacja esportowa, która jest ściśle powiązana z siecią serwerów Simplycs.pl.

rush b league

Standoff 2 Money – Polska organizacja esportowa, mająca na celu promocje mobilnego e-sportu w kraju jak i poza jego granicami.

touch bears

Touch Bears to organizacja e-sportowa nad którą pracuje grupa doświadczonych osób. Została stworzona dzięki zajawce Mateusza MaTZiego Zięby i Adriana Astiego Kucharskiego, których połączyła pasja do gry.

W samym zespole każdy ma swoją rolę w którą angażuje się z całych sił, aby wszystko było zawsze precyzyjnie i na czas. Organizacja posiada dwie dywizje CS:GO, które prężnie się rozwijają! Przy projekcie pomaga także założyciel TouchGG – Mateusz nowick Nowicki.

team hayabusa

Team Hayabusa – zespół powstał w lutym bieżącego roku. Na początku grał tylko dla zabawy. Z czasem zaczął rozgrywać mniejsze turnieje i odnosić swoje pierwsze sukcesy.

Drużyna stara się stawiać na rozwój młodych, lokalnych graczy. Niedawno utworzyła projekt o nazwie Hayabusa Academy, gdzie będzie dawała innym szanse rozwoju i gry w mniejszych bądź większych turniejach.

claw prism

ClawPrism to organizacja e-sportowa, która została założona w sierpniu 2019 roku. Jej najwyższą wartością jest: profesjonalizm, podejście do zawodników, oraz wizerunek marki.

Na chwilę obecną ClawPrism prowadzi także bloga o podziemnych zmaganiach.