Partnerzy

Partnerzy Axide.pl to wszystkie projekty około esportowe, które zdecydowały się na współpracę z nami. Poniższa lista jest aktualizowana na bieżąco.

 

ingaming

Ingaming to blog edukacyjny, który pokazuje esport z innej perspektywy. Na jego łamach często poruszane są tematy związane z: graczami, drużynami oraz organizacjami esportowymi.

Na stronie Ingaming znajdziecie także poradniki, które wyjaśnią wam, dlaczego: ekonomia, psychologia i zarządzanie, to trzy podstawowe dziedziny, które są nieodłączną częścią środowiska esportowego oraz gamingowego.

panica gamingPanica.Gaming to obecnie nadal rozwijająca się społeczność graczy, którzy poszukują własnego miejsca w internecie. Działania gamingu opierają się głównie na: prowadzeniu organizacji esportowej, prowadzeniu własnego serwera Teamspeak, zarządzaniu społecznością graczy oraz kibiców, graniu w przeróżne gry – głównie esportowe.

claw prismClawPrism to organizacja e-sportowa, która została założona w sierpniu 2019 roku. Jej najwyższą wartością jest: profesjonalizm, podejście do zawodników, oraz wizerunek marki.

Na chwilę obecną ClawPrism prowadzi także bloga o podziemnych zmaganiach.

dark ravens

Dark Ravens to organizacja E-sportowa, która pomaga rozwinąć się innym drużynom. Udziela im także potrzebnego wsparcia, by mogły wspiąć się na sam szczyt!

Obecnie posiada w swoich szeregach dywizję League of Legends oraz CS:GO.

sativeSative jest projektem, mającym na celu stworzenie a następnie rozwijanie społeczności e-sportowej, która będzie wspierać przy tym młode osoby chcące angażować się w sport elektroniczny.

eyeagles e-sportEyeagles E-Sport powstało 31.05.2019 roku. Jest to spontaniczny projekt esportowy, który został stworzony z inicjatywy Mateusza skoczka Skoczylasa. Przez dłuższy czas organizacja nie mogła trafić na odpowiednich ludzi, ale ostatnio udało się jej pozyskać piątkę graczy z bardzo dużym potencjałem.

perun gamingPerun Gaming – drużyna powstała w maju 2019 roku. Została powołana przez ówczesnego CEO Macieja Mrozika.

W listopadzie zespół przeszedł do organizacji Rokita eSports, jednak już pod koniec grudnia kilka osób wróciło znowu do starej nazwy. Od tego czasu organizacja jest w trakcie przebudowy. Pod koniec stycznia wreszcie udało się jej znaleźć drużynę CS:GO, a także pozyskać kilku partnerów.

acego e-sports

AceGo e-sports – jest to organizacja esportowa grająca dla sieci AceGo.pl. Istnieje od 30 Września 2019 roku. Wcześniej znana jako NemesiS e-sports, czy też Team Simplycs. Obecnie skupia się na dywizjach CS:GO.

rush league

Rush League – Polska organizacja esportowa, mająca na celu promocje mobilnego e-sportu w kraju jak i poza jego granicami.

touch bears

Touch Bears to organizacja e-sportowa nad którą pracuje grupa doświadczonych osób. Została stworzona dzięki zajawce Mateusza MaTZiego Zięby i Adriana Astiego Kucharskiego, których połączyła pasja do gry.

W samym zespole każdy ma swoją rolę w którą angażuje się z całych sił, aby wszystko było zawsze precyzyjnie i na czas. Organizacja posiada dwie dywizje CS:GO, które prężnie się rozwijają! Przy projekcie pomaga także założyciel TouchGG – Mateusz nowick Nowicki.

team nom

Team NoM – czyli inaczej NoMercy, to półprofesjonalna drużyna e-sportowa, która chce się rozwijać z każdym dniem i zdobywać nowe doświadczenia. Obecnie związana z grą Fortnite.

charity cup

Charity Cup – projekt zajmujący się organizowaniem charytatywnych turniejów esportowych w grze CS:GO. Ma już na swoim koncie kilka udanych edycji i dalej tworzy kolejne.

wolfteamguys

Wolfteamguys – Drużyna powstała 21 Kwietnia 2017 roku. Obecnie jest to organizacją, która dąży do jak największych osiągnięć i sukcesów. Stara się, aby codziennie stawiać sobie nowe cele, a następnie je realizować. Obecnie stawia na dywizje CS:GO oraz Valoranta.

vesa team

Vesa Team – organizacja powstała 28 marca 2018 roku. Swego czasu posiadała aż 5 dywizji: CS:GO, Fortnite, League of Legends, Zula oraz FIFA. Aktualnie zajmuje się tylko dywizją CS:GO.

wolf e-sport

Wolf E-sport – organizacja e-sportowa, która pomaga graczom w rozwoju. Dorywczo zajmuje się także organizowaniem turniejów takich jak: Wolf First Cup.

spraynation

Spray’Nation to polska organizacja e-sportowa. Jej marzeniem jest konkurowanie z najlepszymi i bycie najlepszą. Powstała 17 marca 2017 roku. Z barw Spray’Nation wywodzą się zawodnicy: Counter-Strike Global Offensive, League of Legends, Rainbow Six Siege oraz wkrótce Rocket League.

Pozostali partnerzy

h.p esportsfiflakoneconquerors
falling starthe spectrespurple ace
dark honorteam dark entryhelvetica e-sports team
yog gamingred-eaglespolarfox
team spectrusvanextylets fly
victim e-sport