Partnerzy

Partnerzy Axide.pl to wszystkie projekty około esportowe, które zdecydowały się na współpracę z nami. Poniższa lista jest aktualizowana na bieżąco.

ingaming

Ingaming to blog edukacyjny, który pokazuje esport z innej perspektywy. Na jego łamach często poruszane są tematy związane z: graczami, drużynami oraz organizacjami esportowymi.

Na stronie Ingaming znajdziecie także poradniki, które wyjaśnią wam, dlaczego: ekonomia, psychologia i zarządzanie, to trzy podstawowe dziedziny, które są nieodłączną częścią środowiska esportowego oraz gamingowego.

panica gaming

Panica.Gaming to obecnie nadal rozwijająca się społeczność graczy, którzy poszukują własnego miejsca w internecie. Działania gamingu opierają się głównie na: prowadzeniu organizacji esportowej, prowadzeniu własnego serwera Teamspeak, zarządzaniu społecznością graczy oraz kibiców, graniu w przeróżne gry – głównie esportowe.

sative

Sative jest projektem, mającym na celu stworzenie a następnie rozwijanie społeczności e-sportowej, która będzie wspierać przy tym młode osoby chcące angażować się w sport elektroniczny.

rush leagueRush League – Polska organizacja esportowa, mająca na celu promocje mobilnego e-sportu w kraju jak i poza jego granicami.

charity cup

Charity Cup – projekt zajmujący się organizowaniem charytatywnych turniejów esportowych w grze CS:GO. Ma już na swoim koncie kilka udanych edycji i dalej tworzy kolejne.

wolf e-sport

Wolf E-sport – organizacja e-sportowa, która pomaga graczom w rozwoju. Dorywczo zajmuje się także organizowaniem turniejów takich jak: Wolf First Cup.

team dark entry

Team_Dark_Entry – amatorska drużyna e-sportowa z dużym potencjałem i chęcią rozwoju.

kbn esport

KBN Esports powstał 22 października 2017 roku jako kontynuacja projektu znanego wcześniej pod nazwą Black Ninjas, Początkowo zrzeszał znajomych w celu wspólnego grania. Po utworzeniu składu pod nazwą BN, zawodnicy wpadli na pomysł utworzenia drużyny esportowej, znanej dziś jako KBN Esports.

Obecnie projektem zarządzają: Adam NamazuS Psyk oraz Piotr kwater Pietruszewski.

rising flame esports

RisingFlame eSports to projekt drużyny e-sportowej, stworzony w celu rozwijania umiejętności młodych zawodników z polskiego podziemia.

husarion

Husarion – Dość nowa organizacja esportowa, która powstała pod koniec maja 2021 roku. Od początku stara się prowadzić team profesjonalnie, dobierając zawodników do dywizji pod kątem ich charakterów.  Dodatkowo Husarion ma też swoją akademię, która zrzesza ludzi z niższymi poziomami.

Za główny cel stawia sobie bycie rozpoznawalnym projektem na podziemnej scenie CS:GO.

gemir

GEMIR – Drużyna esportowa, która na chwilę obecną posiada dywizję CS:GO.

hunter dog e-sport

Hunter Dog E-sport to organizacja założona 17 czerwca 2020 roku. Opiera się głównie na grze Counter-Strike: Global Offensive.