Partnerzy

Partnerzy Axide.pl to wszystkie projekty około esportowe, które zdecydowały się na współpracę z nami. Poniższa lista jest aktualizowana na bieżąco.

 

ingaming

Ingaming to blog edukacyjny, który pokazuje esport z innej perspektywy. Na jego łamach często poruszane są tematy związane z: graczami, drużynami oraz organizacjami esportowymi.

Na stronie Ingaming znajdziecie także poradniki, które wyjaśnią wam, dlaczego: ekonomia, psychologia i zarządzanie, to trzy podstawowe dziedziny, które są nieodłączną częścią środowiska esportowego oraz gamingowego.

panica gamingPanica.Gaming to obecnie nadal rozwijająca się społeczność graczy, którzy poszukują własnego miejsca w internecie. Działania gamingu opierają się głównie na: prowadzeniu organizacji esportowej, prowadzeniu własnego serwera Teamspeak, zarządzaniu społecznością graczy oraz kibiców, graniu w przeróżne gry – głównie esportowe.exiled bearsExiled Bears – to połączenie dwóch dobrze rozwiniętych projektów. Sama organizacja E-Sportowa, została założona 16 Lipca 2020 roku. Początki obu projektów sięgają drugiej połowy 2018 roku.

Exiled Bears zrzesza prawdziwych pasjonatów gier komputerowych. Jej celem jest przede wszystkim szerzenie esportu na szczeblu amatorskim oraz półprofesjonalnym.

dark ravens

Dark Ravens to organizacja E-sportowa, która pomaga rozwinąć się innym drużynom. Udziela im także potrzebnego wsparcia, by mogły wspiąć się na sam szczyt!

Obecnie posiada w swoich szeregach dywizję League of Legends oraz CS:GO.

sativeSative jest projektem, mającym na celu stworzenie a następnie rozwijanie społeczności e-sportowej, która będzie wspierać przy tym młode osoby chcące angażować się w sport elektroniczny.

polarist gamingPolarist Gaming – Utworzony 11.01.2018 r. Jest to projekt zapoczątkowany przez kilka młodych osób. Jego celem jest dążenie do stworzenia “organizacji”, która zapewni dobre warunki do rozwoju swoim zawodnikom, tak by mogli wyjść z cienia i rozpocząć swoją przygodę w podbijaniu polskiej sceny e-sportowej i nie tylko.

Polarist Gaming kładzie również bardzo duży nacisk na rozwój w społeczności, aby stworzyć jedną wielką e-sportową rodzinę. Organizacja chce, by każdy w jej szeregach znalazł swoje miejsce i razem z nią dążył do oczekiwanego sukcesu.

eyeagles e-sportEyeagles E-Sport powstało 31.05.2019 roku. Jest to spontaniczny projekt esportowy, który został stworzony z inicjatywy Mateusza skoczka Skoczylasa. Przez dłuższy czas organizacja nie mogła trafić na odpowiednich ludzi, ale ostatnio udało się jej pozyskać piątkę graczy z bardzo dużym potencjałem.

dark slayers gg

DarkSlayers.gg to półprofesjonalna organizacja e-sportowa, która powstała 26 czerwca 2017 roku.

Pod jej banderą występuje obecnie jedna dywizja w Counter-Strike: Global Offensive oraz zespół League of Legends.perun gamingPerun Gaming – drużyna powstała w maju 2019 roku. Została powołana przez ówczesnego CEO Macieja Mrozika.

W listopadzie zespół przeszedł do organizacji Rokita eSports, jednak już pod koniec grudnia kilka osób wróciło znowu do starej nazwy. Od tego czasu organizacja jest w trakcie przebudowy. Pod koniec stycznia wreszcie udało się jej znaleźć drużynę CS:GO, a także pozyskać kilku partnerów.

acego e-sports

AceGo e-sports – jest to organizacja esportowa grająca dla sieci AceGo.pl. Istnieje od 30 Września 2019 roku. Wcześniej znana jako NemesiS e-sports, czy też Team Simplycs. Obecnie skupia się na dywizjach CS:GO.

rush b league

Rush B League – Polska organizacja esportowa, mająca na celu promocje mobilnego e-sportu w kraju jak i poza jego granicami.

touch bears

Touch Bears to organizacja e-sportowa nad którą pracuje grupa doświadczonych osób. Została stworzona dzięki zajawce Mateusza MaTZiego Zięby i Adriana Astiego Kucharskiego, których połączyła pasja do gry.

W samym zespole każdy ma swoją rolę w którą angażuje się z całych sił, aby wszystko było zawsze precyzyjnie i na czas. Organizacja posiada dwie dywizje CS:GO, które prężnie się rozwijają! Przy projekcie pomaga także założyciel TouchGG – Mateusz nowick Nowicki.

claw prism

ClawPrism to organizacja e-sportowa, która została założona w sierpniu 2019 roku. Jej najwyższą wartością jest: profesjonalizm, podejście do zawodników, oraz wizerunek marki.

Na chwilę obecną ClawPrism prowadzi także bloga o podziemnych zmaganiach.

 

Pozostali partnerzy

h.p esportsfiflakoncrown
red crewpyroq gamingeconquerors
ice warriorsguard teamdark site
suspectsbrake clanfalling star
invasion gamingthe spectrespurple ace
root gamingteam nomdark honor
dark warriorsequal gamingcharitycup
wolfteamguypandorrateam dark entry
helvetica e-sports teamreturn e-sportsyog gaming