Partnerzy

Partnerzy Axide.pl to wszystkie projekty około esportowe, które zdecydowały się na współpracę z nami. Poniższa lista jest aktualizowana na bieżąco.

 

king projects

Kingprojects.pl – Manufaktura graficzna, która jest prowadzona przez dwie osoby. Zajmuje się głównie tworzeniem: projektów graficznych, grafik, logotypów, banerów fb oraz yt, custom handmade’ów oraz modelów 3D. W wolnym czasie zarządzają także stronami internetowymi.

 

ingaming

Ingaming to blog edukacyjny, który pokazuje esport z innej perspektywy. Na jego łamach często poruszane są tematy związane z: graczami, drużynami oraz organizacjami esportowymi.

Na stronie Ingaming znajdziecie także poradniki, które wyjaśnią wam, dlaczego: ekonomia, psychologia i zarządzanie, to trzy podstawowe dziedziny, które są nieodłączną częścią środowiska esportowego oraz gamingowego.

black realityBlack Reality to polska organizacja e-sportowa, która powstała 28 września 2015 roku. Dawniej najbardziej rozpoznawalna dzięki dywizji Counter Strike: Global Offensive, teraz zajmuje się głownie organizowaniem turniejów w FIFĘ na platformie PC.

 

panica gaming

Panica.Gaming to obecnie nadal rozwijająca się społeczność graczy, którzy poszukują własnego miejsca w internecie. Działania gamingu opierają się głównie na: prowadzeniu organizacji esportowej, prowadzeniu własnego serwera Teamspeak, zarządzaniu społecznością graczy oraz kibiców, graniu w przeróżne gry – głównie esportowe.

exiled e-sports Exiled E-Sports – drużyna powstała w marcu 2018 roku. Od tego czasu osiągnęła między innymi wygraną w Fox Cup league oraz zajęła drugie miejsce w Atlethic cup.

Ostatnio Exiled zmieniło sposób w jaki podchodzi do drużyny. Po skompletowaniu nowego składu CSGO, planuje nowe dywizje.

kbn esport

KBN Esports powstało 22 października 2017 roku i jest to kontynuacja projektu znanego wcześniej pod nazwą Black Ninjas, Początkowo zrzeszało tylko i wyłącznie większą grupę znajomych do wspólnej gry. Po utworzeniu składu pod nazwą BN, zawodnicy wpadli na koncepcję utworzenia drużyny esportowej, znanej dziś jako KBN Esports.

Organizacja miała wzloty i upadki ale do najlepszego okresu zalicza się utworzenie składu w maju 2018 roku który grał ze sobą prawie pół roku i wygrał Dragon League oraz turniej Pcw Tournament.

Obecnie w zarządzie organizacji jest Adam NamazuS Psyk jako właściciel i menedżer.

 

dark ravens

Dark Ravens to organizacja E-sportowa, która pomaga rozwinąć się innym drużynom. Udziela im także potrzebnego wsparcia, by mogły wspiąć się na sam szczyt!

Obecnie posiada w swoich szeregach dywizję League of Legends oraz CS:GO.

sativeSative jest projektem, mającym na celu stworzenie a następnie rozwijanie społeczności e-sportowej, która będzie wspierać przy tym młode osoby chcące angażować się w sport elektroniczny.

wszechoceanWszechOcean to drużyna, która istnieje od października 2018 roku. Swoją faktyczną działalność rozpoczęła jednak we wrześniu 2019.

Założycielem drużyny jest – Marcel DEMO Domnik, który również jest grafikiem teamowym.

Osiągnięcia zespołu (stan na 19.01.2020 r.):

  • 1. miejsce Defuse Cup
  • 2. miejsce Provide Cup
  • Półfinał kwalifikacji na lana Project Focus

kopernik leagueKopernik League – Liga została założona na początku 2019 roku. Założycielem, a zarazem organizatorem jest Marcel DEMO Domnik.

Kopernik League ma za sobą dwie edycje: Kopernik League, Kopernik League: End of The Summer, Kopernik League III – wciąż trwa.

Na ten moment odbywały się tylko i wyłączenie turnieje o darmowym wejściu.

polarist gamingPolarist Gaming – Utworzony 11.01.2018 r. Jest to projekt zapoczątkowany przez kilka młodych osób. Jego celem jest dążenie do stworzenia “organizacji”, która zapewni dobre warunki do rozwoju swoim zawodnikom, tak by mogli wyjść z cienia i rozpocząć swoją przygodę w podbijaniu polskiej sceny e-sportowej i nie tylko.

Polarist Gaming kładzie również bardzo duży nacisk na rozwój w społeczności, aby stworzyć jedną wielką e-sportową rodzinę. Organizacja chce, by każdy w jej szeregach znalazł swoje miejsce i razem z nią dążył do oczekiwanego sukcesu.

eyeagles e-sportEyeagles E-Sport powstało 31.05.2019 roku. Jest to spontaniczny projekt esportowy, który został stworzony z inicjatywy Mateusza skoczka Skoczylasa. Przez dłuższy czas organizacja nie mogła trafić na odpowiednich ludzi, ale ostatnio udało się jej pozyskać piątkę graczy z bardzo dużym potencjałem.

pyramid cupPyramid Cup – projekt został założony 19 września 2019 roku. Na ten moment skończyła się 0 testowa edycja i rozpoczęły się zapisy do 1 edycji turnieju.

dark slayers ggDarkSlayers.gg to półprofesjonalna organizacja e-sportowa, która powstała 26 czerwca 2017 roku.

Pod jej banderą występuje obecnie jedna dywizja w Counter-Strike: Global Offensive oraz zespół League of Legends.

perun gaming

Perun Gaming – drużyna powstała w maju 2019 roku. Została powołana przez ówczesnego CEO Macieja Mrozika.

W listopadzie zespół przeszedł do organizacji Rokita eSports, jednak już pod koniec grudnia kilka osób wróciło znowu do starej nazwy. Od tego czasu organizacja jest w trakcie przebudowy. Pod koniec stycznia wreszcie udało się jej znaleźć drużynę CS:GO, a także pozyskać kilku partnerów.

movement cupMovement Cup – Wspólny projekt KBN Esports oraz Pulse E-sport, który ma na celu stworzenie nowej marki zajmującą się turniejami CS:GO. W planach jest także poszerzenie usługi o kolejne gry.