Partnerzy

Partnerzy Axide.pl to wszystkie projekty około esportowe, które zdecydowały się na współpracę z nami. Poniższa lista jest aktualizowana na bieżąco.

ingaming

Ingaming to blog edukacyjny, który pokazuje esport z innej perspektywy. Na jego łamach często poruszane są tematy związane z: graczami, drużynami oraz organizacjami esportowymi.

Na stronie Ingaming znajdziecie także poradniki, które wyjaśnią wam, dlaczego: ekonomia, psychologia i zarządzanie, to trzy podstawowe dziedziny, które są nieodłączną częścią środowiska esportowego oraz gamingowego.

panica gaming

Panica.Gaming to obecnie nadal rozwijająca się społeczność graczy, którzy poszukują własnego miejsca w internecie. Działania gamingu opierają się głównie na: prowadzeniu organizacji esportowej, prowadzeniu własnego serwera Teamspeak, zarządzaniu społecznością graczy oraz kibiców, graniu w przeróżne gry – głównie esportowe.

claw prismClawPrism to organizacja e-sportowa, która została założona w sierpniu 2019 roku. Jej najwyższą wartością jest: profesjonalizm, podejście do zawodników, oraz wizerunek marki.

Na chwilę obecną ClawPrism prowadzi także bloga o podziemnych zmaganiach.

sativeSative jest projektem, mającym na celu stworzenie a następnie rozwijanie społeczności e-sportowej, która będzie wspierać przy tym młode osoby chcące angażować się w sport elektroniczny.

rush leagueRush League – Polska organizacja esportowa, mająca na celu promocje mobilnego e-sportu w kraju jak i poza jego granicami.

charity cup

Charity Cup – projekt zajmujący się organizowaniem charytatywnych turniejów esportowych w grze CS:GO. Ma już na swoim koncie kilka udanych edycji i dalej tworzy kolejne.

wolfteamguys

Wolfteamguys – Drużyna powstała 21 Kwietnia 2017 roku. Obecnie jest to organizacją, która dąży do jak największych osiągnięć i sukcesów. Stara się, aby codziennie stawiać sobie nowe cele, a następnie je realizować. Obecnie stawia na dywizje CS:GO oraz Valoranta.

vesa team

Vesa Team – organizacja powstała 28 marca 2018 roku. Swego czasu posiadała aż 5 dywizji: CS:GO, Fortnite, League of Legends, Zula oraz FIFA. Aktualnie zajmuje się tylko dywizją CS:GO.

wolf e-sport

Wolf E-sport – organizacja e-sportowa, która pomaga graczom w rozwoju. Dorywczo zajmuje się także organizowaniem turniejów takich jak: Wolf First Cup.

spraynation

Spray’Nation to polska organizacja e-sportowa. Jej marzeniem jest konkurowanie z najlepszymi i bycie najlepszą. Powstała 17 marca 2017 roku. Z barw Spray’Nation wywodzą się zawodnicy: Counter-Strike Global Offensive, League of Legends, Rainbow Six Siege oraz wkrótce Rocket League.

spectres gaming

Spectres Gaming – organizacja e-sportową, łączącą graczy w jedność. Stara się uzyskać jak największe grono fanów i graczy. Dąży do rozwoju dywizji w takich grach jak: Counter-Strike Global Offensive, Valorant oraz League of Legends.

Sama drużyna istnieje od 2017 roku – wtedy istniała tylko dywizja purple. Od tamtego czasu zmieniło się dużo: właściciel organizacji, zawodnicy, logo i inne detale. Dopiero pod koniec 2019 roku organizacja zdecydowałą się stworzyć nowe dywizje, które będą reprezentowały barwy Spectres.

 

team dark entry

Team_Dark_Entry – amatorska drużyna e-sportowa z dużym potencjałem i chęcią rozwoju.

dark honorDarkHonor – drużyna esportowa powstała 17.09.2019 roku.

kbn esport

KBN Esports powstał 22 października 2017 roku jako kontynuacja projektu znanego wcześniej pod nazwą Black Ninjas, Początkowo zrzeszał znajomych w celu wspólnego grania. Po utworzeniu składu pod nazwą BN, zawodnicy wpadli na pomysł utworzenia drużyny esportowej, znanej dziś jako KBN Esports.

Obecnie projektem zarządzają: Adam NamazuS Psyk oraz Piotr kwater Pietruszewski.

division 77

Division_77 to organizacja, która została założona 18 października 2020 roku. Jej celem jest rozwój nowych – perspektywicznych graczy e-sportowych.

Na chwile obecną organizacja rozwija sekcję Counter-Strike: Global Offensive. W planach ma również dywizje: Valoranta, Rocket League oraz League of Legends.

agares organisation

Agares Organisation – Organizacja została założona 26 października 2020 roku pod nazwą The Hunters E-Sport Team. 28 czerwca 2021 roku zmieniła nazwę, która od  teraz nawiązuje do fikcyjnej postaci demona Agaresa – upadłego anioła i władcy piekieł, posiadającego 31 legionów duchów.

dark slayers gg

DarkSlayers.gg to półprofesjonalna organizacja e-sportowa, która powstała 26 czerwca 2017 roku. Pod jej banderą można ujrzeć drużyny w grach takich jak: League of Legends oraz Counter Strike:Global Offensive.

wizards e-sport

Wizards e-Sport – Półprofesjonalna organizacja e-sportowa, wywodząca się z drużyny założonej 15.05.2019 roku. Po rozpadzie, wróciła dopiero 29.07.2020 już jako organizacja. Jej celem jest zdobywanie jak największej liczby osiągnięć.

genius identity

Genius Identity – Organizacja esportowa powstała 3 marca 2021 roku. Jej celem jest rozwój sceny esportowej przez codzienne stawianie sobie nowych celów. Aktualnie stawia na dywizje CS:GO i Fortnite.

tarhun cupTarhun League to rozgrywki CS:GO, które zostały stworzone przez organizację The Hunters E-Sport Team. Mają na celu rozwijać umiejętności graczy i dawać dużo emocji drużynom jak i widzom.

lets fly

Let’s Fly – Organizacja skupiająca się na rozgrywkach League of Legends.

rising flame esports

RisingFlame eSports to projekt drużyny e-sportowej, stworzony w celu rozwijania umiejętności młodych zawodników z polskiego podziemia.

atch e-sports

ATCH E-Sports – Organizacja esportowa utworzona w lipcu 2020 roku. Wznowiła funkcjonowanie w kwietniu 2021. Obecnie skupia się na dywizjach CS:GO oraz F1.

Pozostali partnerzy

h.p esports