Partnerzy

Partnerzy Axide.pl to wszystkie projekty około esportowe, które zdecydowały się na współpracę z nami. Poniższa lista jest aktualizowana na bieżąco.

ingaming

Ingaming to blog edukacyjny, który pokazuje esport z innej perspektywy. Na jego łamach często poruszane są tematy związane z: graczami, drużynami oraz organizacjami esportowymi.

Na stronie Ingaming znajdziecie także poradniki, które wyjaśnią wam, dlaczego: ekonomia, psychologia i zarządzanie, to trzy podstawowe dziedziny, które są nieodłączną częścią środowiska esportowego oraz gamingowego.

panica gaming

Panica.Gaming to obecnie nadal rozwijająca się społeczność graczy, którzy poszukują własnego miejsca w internecie. Działania gamingu opierają się głównie na: prowadzeniu organizacji esportowej, prowadzeniu własnego serwera Teamspeak, zarządzaniu społecznością graczy oraz kibiców, graniu w przeróżne gry – głównie esportowe.

claw prismClawPrism to organizacja e-sportowa, która została założona w sierpniu 2019 roku. Jej najwyższą wartością jest: profesjonalizm, podejście do zawodników, oraz wizerunek marki.

Na chwilę obecną ClawPrism prowadzi także bloga o podziemnych zmaganiach.

dark ravens

Dark Ravens to organizacja E-sportowa, która pomaga rozwinąć się innym drużynom. Udziela im także potrzebnego wsparcia, by mogły wspiąć się na sam szczyt!

sativeSative jest projektem, mającym na celu stworzenie a następnie rozwijanie społeczności e-sportowej, która będzie wspierać przy tym młode osoby chcące angażować się w sport elektroniczny.

hype esports

Hype esports – organizacja powstała na początku grudnia 2017 roku. Był to pomysł pięciu kumpli z klasy, którzy chcieli pograć coś innego niż faceity oraz MM-y. Skład pierwszej drużyny Hype esports: Pitbull, Olgierdus, Wojtas, Pawlito, Ara. Chłopaki grali podziemne turnieje. Z czasem organizacja się rozwijała aż do 18 grudnia 2018 roku, w którym to rozpoczęły się zmiany w głównym składzie. Pierwszy odszedł Wojtas, drugi Ara, trzeci Olgierdus, a potem Pawlito. Wszyscy czterej zawodnicy musieli opuścić drużynę przez brak czasu na grę.

Tego dnia zaczęła się przerwa organizacji Hype, która trwała do 10 kwietnia 2019 roku. Wtedy to Hype ruszyło z nowym składem: Pitbull, Domirax, Rex, Kubalajo, TheMorde. Chłopaki wygrywali turnieje, pokazywali na prawdę dobry CS. Niestety wszystko upadło po pierwszej większej kłótni klanowej i zawieszeniu organizacji.

Z niebytu kolejny raz wyrwał ją Pitbull, który przeniósł do Hype nowo utworzony zespół, w skład którego weszli: Winz, Ziobro, Bowie, Ketjow oraz Pitbull. Chłopacy mają wysokie aspiracje by stawiać się dnia na dzień coraz lepszymi zawodnikami.

rush leagueRush League – Polska organizacja esportowa, mająca na celu promocje mobilnego e-sportu w kraju jak i poza jego granicami.

team nom

Team NoM – czyli inaczej NoMercy, to półprofesjonalna drużyna e-sportowa, która chce się rozwijać z każdym dniem i zdobywać nowe doświadczenia. Obecnie związana z grą Fortnite.

charity cup

Charity Cup – projekt zajmujący się organizowaniem charytatywnych turniejów esportowych w grze CS:GO. Ma już na swoim koncie kilka udanych edycji i dalej tworzy kolejne.

wolfteamguys

Wolfteamguys – Drużyna powstała 21 Kwietnia 2017 roku. Obecnie jest to organizacją, która dąży do jak największych osiągnięć i sukcesów. Stara się, aby codziennie stawiać sobie nowe cele, a następnie je realizować. Obecnie stawia na dywizje CS:GO oraz Valoranta.

vesa team

Vesa Team – organizacja powstała 28 marca 2018 roku. Swego czasu posiadała aż 5 dywizji: CS:GO, Fortnite, League of Legends, Zula oraz FIFA. Aktualnie zajmuje się tylko dywizją CS:GO.

wolf e-sport

Wolf E-sport – organizacja e-sportowa, która pomaga graczom w rozwoju. Dorywczo zajmuje się także organizowaniem turniejów takich jak: Wolf First Cup.

spraynation

Spray’Nation to polska organizacja e-sportowa. Jej marzeniem jest konkurowanie z najlepszymi i bycie najlepszą. Powstała 17 marca 2017 roku. Z barw Spray’Nation wywodzą się zawodnicy: Counter-Strike Global Offensive, League of Legends, Rainbow Six Siege oraz wkrótce Rocket League.

spectres gaming

Spectres Gaming – organizacja e-sportową, łączącą graczy w jedność. Stara się uzyskać jak największe grono fanów i graczy. Dąży do rozwoju dywizji w takich grach jak: Counter-Strike Global Offensive, Valorant oraz League of Legends.

Sama drużyna istnieje od 2017 roku – wtedy istniała tylko dywizja purple. Od tamtego czasu zmieniło się dużo: właściciel organizacji, zawodnicy, logo i inne detale. Dopiero pod koniec 2019 roku organizacja zdecydowałą się stworzyć nowe dywizje, które będą reprezentowały barwy Spectres.

team dark entry

Team_Dark_Entry – amatorska drużyna e-sportowa z dużym potencjałem i chęcią rozwoju.

dark honorDarkHonor – drużyna esportowa powstała 17.09.2019 roku.

impaveImpave.gg – polska drużyna e-sportowa zajmująca się grami. Założona w 2018 roku – wtedy też ogłosiła swój pierwszy zespół specjalizujący się w grze Fortnite. Pod koniec roku 2020, zawitała w ich szeregi dywizja CS:GO.

stars gg

Stars.GG – Organizacja istnieje od 28 sierpnia 2019 roku. To co ją wyróżnia na tle innych, konkurencyjnych projektów, to doświadczony zarząd oraz bardzo utalentowana grupa graczy, która potrafi rywalizować z najlepszymi jak równy z równym.

Organizacja chce w niedalekiej przyszłości poszerzyć swoje działania o inne tytuły. W planach jest utworzenie dywizji w takich graj jak: Valorant oraz League of Legends.

Pozostali partnerzy

h.p esportsfalling starhelvetica e-sports team
vanextylets flyvictim e-sport
aim esportspzf e-sportfox cup
rampage esports clubmixtape teamred-eagles
apicard gaming