syclik

Partnerstwa: rozdajemy nagrody?

Co bardziej dociekliwi pewnie już zauważyli, że w regulaminie zawarliśmy nowy zapis o drobnych nagrodach dla naszych partnerów.

I nie jest to żaden clickbait, bo faktycznie wprowadziliśmy dla właścicieli projektów, które z nami współpracują, swego rodzaju motywator. Poniżej zamieszczamy dla leniwych fragment z regulaminu:

10. Wszyscy partnerzy – co miesiąc, biorą udział w konkursie na najpopularniejszy news (wiadomość). Nagrodą jest bon o wartości 50 zł. News jest wybierany na podstawie ilości użytkowników, którzy zdecydowali się zapoznać z treścią newsa.

Na czym to polega?

Jak możecie ten fragment interpretować? Normalnie. Każdy z naszych partnerów, który w danym miesiącu uzyska przy newsie/artykule/wywiadzie na swój temat największą liczbę czytelników (użytkowników którzy zobaczyli daną informację), dostanie od nas bon.

Nie każdy może wziąć udział w zabawie

Konkurs obejmuje tylko i wyłącznie projekty przyjęte do naszego programu partnerskiego. Oznacza to, że wszystkie newsy tworzone w ramach usługi Sycliknews, nie są nim objęte.

Co ma to zmienić?

W ten sposób chcemy was po pierwsze zmotywować do promocji treści na własny temat. Po drugie chcemy dać naszym partnerom coś, co będzie w pewnym sensie wyróżniało ich projekty na tle pozostałych, które z nami nie współpracują. Czy system z konkursem się sprawdzi? Zobaczymy za kilka miesięcy.


Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Nisu

Człowiek orkiestra, który jest przeciętnym: grafikiem, redaktorem, menadżerem oraz webmasterem.