panica gaming

Panica.Gaming z planowanymi zmianami

Panica.Gaming poinformowała o planowanych zmianach w organizacji.

Panica.Gaming zamierza dokonać gruntownych zmian w organizacji. Począwszy od dywizji a skończywszy na wizerunku.

Wyłącznie strony

Wyłączona na jakiś czas zostanie internetowa wizytówka Paniki. Jak możemy przeczytać w poście na fanpage’u organizacji, strona wymaga aktualizacji w związku z czym przez okres prac konserwacyjnych, fani Spanikowanych nie będą mieli do niej dostępu.

Zawieszenie CS:GO

Drugą ważną informacją jest zawieszenie do odwołania dywizji CS:GO. W ostatnim czasie Panika poszukiwała menedżera, który byłby w stanie złożyć nowy zespół. Niestety takowy się nie znalazł. W związku z tym organizacja zdecydowała się skupić w pierwszej kolejności na dywizji Simracing.

Simracing główną dywizją

A skoro mowa już wirtualnych kierowcach, to dalsze losy Paniki mają być związane bezpośrednio właśnie z tym zespołem.

Plany na dalszy rozwój Simracingu w organizacji są tworzone na bieżąco z Kamilem ISR Śmieją, który jest także jednym z członków wspomnianej dywizji.

Rozwój społeczności

Panica zamierza także w tym roku zabrać się za własną społeczność – a w zasadzie to za jej rozbudowę. Ponoć tutaj sytuacja jest o tyle interesująca, że pierwsze plany na zagospodarowanie fanów, sięgają sześciu miesięcy wstecz.

Czystki wśród streamerów

Na dalszym planie znajdują się także zmiany w grupie streamerów. W pierwszej kolejności z Paniką mają pożegnać się wszystkie osoby, które są zwyczajnie nieaktywne. Bardzo możliwe, że pojawią się także nowe twarze.

Źródło: Panica.Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.