panica gaming

Panica.Gaming z nowym zawodnikiem rajdowym

Panica.Gaming przedstawia nowego zawodnika rajdowej dywizji simracing.

Panica.Gaming ostatnio poinformowała o przyjęciu w swoje szeregi nowego zawodnika z rajdowej dywizji simracing.

Nowy kierowca

Najnowszym nabytkiem Paniki został Mateusz Matthew Prokopik. Będzie on reprezentował barwy organizacji na wirtualnych torach rajdowych, które są jego specjalnością.

Nie tylko simracing

Swoją przygodę z simracingiem zaczął od startów w pomniejszych ligach Live For Speed. Od tego momentu minęło już jednak sporo czasu i dzisiaj Mateusz może już rywalizować z najlepszymi.

Co więcej, nie ogranicza się tylko do wirtualnych rozgrywek. Kilka razy miał już możliwość zobaczyć, jak to jest siedzieć na pozycji pilota podczas KJS-ów (Konkursowa Jazda Samochodowa).

Gdzie można go oglądać?

Nowy zawodnik obecnie występuje w Virtual Rally Championship i Wirtualnym Rajdowym Pucharze Polski organizowanym przez VirtualRally.eu.

Źródło: Panica.Gaming 


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.