panica gaming

Panica.Gaming z nową dywizją CS:GO

Panica.Gaming w końcu pozyskuję nową drużynę CS:GO.

To nie żart. Panica.Gaming w niedzielę – po dość długiej przerwie bez zespołu CS:GO, postanowiła podzielić się informacją, o pozyskaniu nowej dywizji.

Rekrutacja na pełnym profesjonalizmie?

Organizacja przedstawiła nam jednocześnie przebieg rekrutacji. Duży udział w jej przeprowadzeniu, miała osoba związana z organizacją Esport StarVision, a dokładniej – Adrian Hadi Wyciszkiewicz. To właśnie on zgodził się pomóc w poszukiwaniach nowych zawodników Paniki. Poniżej przedstawiamy nowo pozyskany skład Spanikowanych.

Skład Panica.Gaming CS:GO:

  • Sebastian Seko Kokoszka
  • Szymon Grabo Grabowski
  • Krystian Hautu Adamowicz
  • Robert Vobius Gawlik
  • Kacper Koleczeq Kołakowski
  • Ernest B3sT1a Cyboroń (Trener)

Pierwszy sprawdzian

Chcielibyśmy napisać, że znamy turniej oraz dokładny moment, w którym nowa dywizja będzie miała możliwość udowodnić swoją wartość, lecz niestety nie posiadamy takich informacji.

Zostaje nam tylko czekać na pierwszy oficjalny turniej nowej dywizji.

Źródło: Panica.Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.