panica.gaming

Panica.Gaming wygrywa wyścig w RGPL League

Kierowcy Panica.Gaming wygrali wyścig liczący się do cyklu RGPL League.

Dwaj kierowcy z dywizji Simracing Panica.Gaming zajęli pierwsze dwa miejsca w wyścigu zaliczanym do ligi RGPL League.

Pierwsza załoga do przodu

Arkadiusz WiseEye Otręba zajął pierwsze miejsce, natomiast Kamil ISR Śmieja dojechał do mety na drugiej pozycji, dzięki czemu obaj zgarnęli dla Spanikowanych dwa najważniejsze miejsca na podium.

Wyniki te są o tyle istotne, że wliczają się do klasyfikacji generalnej, w której to pierwszy zespół Panica.Gaming umocnił się na prowadzeniu.

Druga załoga wychodzi obronną ręką

Druga drużyna walczy obecnie o czwartą lokatę.  W poprawieniu miejsca na pewno nie pomogło przedwczesne zakończenie wyścigu przez Mateusza BubbleBoy Bańkowskiego, który po wielu kontaktach z rywalami na torze, musiał się wycofać.

Na szczęście drugi z kierowców tego zespołu – Dawid MultiGameWorld Łukaszuk dojechał ostatecznie do mety na siódmej pozycji.

Źródło: Panica.Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.