panica gaming

Panica.Gaming Simracing z 4 miejscem na Silverstone

Zawodnicy Panica.Gaming Simracing zajęli 4 miejsce podczas wyścigu na torze Silverstone.

Dywizja Simracing w Panica.Gaming ukończyła na czwartym miejscu wyścig zaliczający się do ligi Chequered Flag Endurance. Tym razem był on rozgrywany na wirtualnym torze Silverstone z Wielkiej Brytanii.

Jaki wynik osiągnęli zawodnicy?

Mimo: złych prognoz, 14 pola startowego po kwalifikacjach oraz problemów technicznych u ISR spowodowanych kierownicą, Arkadiusz WiseEye Otręba uratował wynik i zdobył rzutem na taśmę czwarte miejsce w wyścigu.

Miejsce w klasyfikacji generalnej

Nadal skład Panica.Gaming liczy się w walce o piąte miejsce w klasyfikacji generalnej. Aby tego dokonać potrzebują jeszcze dobrego wyniku w ostatnim wyścigu sezonu na torze La Sarthe.

Trzeba także pamiętać o tym, że wyścig ten jest podwójnie punktowany, ponieważ potrwa sześć godzin, a punkty są przydzielane nawet po połowie dystansu.

Z punktu widzenia klasyfikacji generalnej, zawodnicy muszą od początku mocno naciskać na wysokie miejsce – inaczej mogą stracić pozycję w generalce.

Gdzie odbędzie się kolejny wyścig?

Następnym występem Paniki będzie wyścig serii Worlds Sports Car Chellenge, który odbędzie się na ikonicznym torze La Sarthe.

W świecie realnym odbywa się na nim co roczny 24 godzinny wyścig La Mans. Zawodnicy przejadą 25% tego dystansu – czyli sześć godzin.

Zródło: Panica.Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.