panica.gaming

Panica.Gaming po 2 meczach w Mighty Five Masters

Panica.Gaming rozegrała już 2 mecze w ramach turnieju Mighty Five Masters.

Panica.Gaming może mieć mieszane odczucia po 2 rozegranych meczach w ramach turnieju Mighty Five Masters, którego organizatorem jest Mighty Five Esports.

Najpierw wygrana

Pierwszy mecz zakończył się wygraną Spanikowanych wynikiem 16:13 na Mirage’u. Ich przeciwnikiem był zespół ADHD. Jak można wnioskować po wyniku – spotkanie było dość wyrównane.

Potem porażka

Drugi mecz w zasadzie można określić w ten sam sposób. Zawodnicy Paniki zmierzyli się na Trainie z formacją 4LC i znowu padł wynik 16:13 – tym jednak razem na korzyść przeciwników.

Oba składy notowały serie rund, dzięki którym raz jedni, raz drudzy, wychodzili na prowadzenie. Ostatecznie to zawodnicy 4LC zdobyli przewagę i nie oddali jej do samego końca.

Obecny bilans Panica.Gaming to 1:1. Kolejny mecz dopiero 29 września przeciwko zespołowi ToJestGG.

Źródło: Panica.Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.