panica.gaming

Panica.Gaming oraz kolejne wyniki z rajdów

Dywizja Panica.Gaming nie zwalnia tempa. Ostatnio kierowcy Spanikowanych wzięli udział w kilku wirtualnych rajdach.

Dywizja Panica.Gaming wzięła ostatnio udział w kilku wyścigach rajdowych. Na pierwszy ogień poszedł RALLYSERVICE.CZ Online Rally Kopná 2020, w którym udział brał Krzsztof t3ak Dej. Jego Mitsubishi Lancer Evo IX grupy N zajął 41. miejsce (na 254) oraz trzecie w klasie dla samochodów produkcyjnych.

Wracamy na polskie trasy

Kolejnym wyścigiem był Rajd Ziemi Głubczyckiej. Wystartowali w nim: Krzsztof t3ak Dej – Hyundai i20 R5 klasy RC2 oraz Mateusz Matthew Prokopik – Citroen C2 S1600 klasy RC3.

Niestety pierwszy z nich zakończył swój udział przez awarię, która wydarzyła się na dojazdówce między odcinkiem czwartym, a piątym.

Drugi z kierowców zakończył zmagania na 57. miejscu (ze 140 startujących), będąc trzecim w swojej klasie.

Źródło: Panica.Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.