panica.gaming

Panica.Gaming odpada w półfinale Rebel Cup

Panica.Gaming zakończyła swój udział w turnieju od Rebel Cup na półfinale. 

Drużyna CS:GO reprezentująca barwy Panica.Gaming, w ostatnim czasie brała udział w rozgrywkach sygnowanych marką Rebel Cup.

Ciekawy format

Nie były to jednak zwyczajne zmagania, ponieważ administracja postanowiła uatrakcyjnić formułę turnieju poprzez wprowadzenie systemu MR12 (zespół z 13 rundą na swoim koncie wygrywa mapę).

Finał nie dla Paniki

W półfinale Panica zmierzyła się z zawodnikami AECGaming. Ostatecznie to druga z wymienionych drużyn okazała się lepsza, wygrywając mecz wynikiem 2:1.

Gracze z Spanikowanych musieli zadowolić się miejscem w przedziale od 3 do 4, ponieważ spotkanie o trzecie miejsce nie było rozgrywane.

Skład Panica.Gaming CS:GO:

  • Adam Ange1Fire Cencelewicz
  • Dawid Dymek Dym
  • Jakub Bronzik Bronz
  • Kuba WiteK Witowski
  • Mateusz Liesay Kowalski

Źródło: Panica.Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.