panica gaming

Panica.Gaming kończy współprace z Pablitto

Streamer Pablitto ostatecznie kończy współpracę z Panica.Gaming.

Jak poinformowała Panica.Gaming na swoim fanpage’u, jeden z dotychczas aktywnych streamerów, postanowił zakończyć współpracę z organizacją.

O kim mowa?

Mowa o streamerze, który ukrywa się na Twitchu pod pseudonimem Pablitto. Jak już wspomnieliśmy, jeszcze do niedawna należał do grupy aktywnych streamerów promujących markę Panica.Gaming.

Powód odejścia z Paniki

Głównym powodem dla którego Pablitto postanowił zrezygnować z partnerstwa, była chęć obrania trochę innej ścieżki rozwoju własnego kanału. Taki stan rzeczy nie uwzględniał dalszego działania pod parasolem Panica.Gaming, więc ostatecznie obie strony zakończyły współpracę w pokojowych nastrojach.

Źródło: Panica.Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.