panica gaming

Panica.Gaming kończy sezon w Chili Simracing

Koniec sezonu w Chili Simracing dla kierowców Panica.Gaming.

Reprezentanci dywizji simracing w Panica.Gaming zakończyli swój udział w cyklu wyścigów organizowanych pod szyldem Chili Simracing.

Ostatni wyścig w tym sezonie

Zawodnicy dywizji simracing zakończyli swój ostatni wyścig w sezonie Chili Simracing. Arkadiusz WiseEye Otręba zdobył najwyższe miejsca z pośród zawodników Paniki, zajmując odpowiednio szóste oraz piąte miejsce.

Mateusz Bańkowski nie był jednak gorszy od Arkadiusza, o czym świadczą wyniki. Trzymał tempo wyścigu i dojechał na siódmym i ósmym miejscu.

Mniej szczęścia miał ostatni z kierowców Spanikowanych. Firssen zdobył ostatecznie dziesiątą oraz dziewiątą lokatę.

Przyszli zawodnicy?

Panica poinformowała także na swoim fanpage’u o ogłoszeniu na dniach kolejnych zawodników, którzy będą reprezentować organizację w ramach dywizji rajdowej.

Źródło: Panica.Gaming 


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.