panica gaming

Panica.Gaming kończy ostatni wyścig ligi Chequered Flag Endurance

Panica.Gaming kończy ostatni wyścig i zajmuje wysokie miejsce w klasyfikacji generalnej.

Niestety, zawodnikom Panica.Gaming z dywizji Simracing nie udało się ukończyć finałowego wyścigu w Chequered Flag Endurance.

Wypadek pokrzyżował plany

Kamil ISR Śmieja i Arkadiusz WiseEye Otręba nie zdołali ukończyć finałowego wyścigu w Chequered Flag Endurance. Incydent z pierwszej godziny wyścigu skutkował potężnym wypadkiem, który ostatecznie zniszczył samochód drużyny.

Straty miały wpływ na wynik wyścigu?

Straty poniesione w wyniku kolizji, były zwyczajnie zbyt duże, żeby załoga Paniki mogła nadrobić straty do kolejnego miejsca w klasyfikacji generalnej.

Ostatecznie według oficjalnych szacunków, zespół zakończył sezon na 7 lokacie.

Przebijanie się do czołówki i pomniejsze sukcesy

W trakcie rozgrywania całej ligi, kierowcy Paniki dwa razy stawali na podium, a większość wyścigów kończyli w pierwszej dziesiątce, zostawiając pozostałych rywali ze swojej klasy daleko w tyle.

Na uwagę zasługuje także awans osiągnięty w samej klasyfikacji. Z miejsca opisanego numerem 21 – które oznaczało listę rezerwową, kierowcy Panica.Gaming przebili się na 7 pozycję.

Źródło: Panica.Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.