panica gaming

Panica.Gaming i kolejne sukcesy dywizji Simracing

Panica.Gaming z kolejnymi znakomitymi wynikami zawodników dywizji Simracing.

Dywizja Simracing reprezentująca barwy Panica.Gaming zanotowała na swoim koncie kolejny dobry występ w ramach VRC.ONE.

Pierwsze i czwarte miejsce

Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do występu kierowców Paniki, to niech przemówią za siebie same wyniki, które zostały przez nich osiągnięte.

Załoga z numerem #74: Arkadiusz WiseEye Otręba oraz Kamil ISR Śmieja cały czas prowadziła, a ostatecznie zakończyła całe zmagania mając trzy okrążenia przewagi nad drugim miejscem.

Załoga z numerem #52: Bartek Laszkiewicz i Dawid Łukaszuk zdobyła czwartą lokatę. Było bardzo blisko do miejsca na podium.

Silverstone przełożony?

Po sześciogodzinnym wyścigu na torze Interlagos, kolejnym występem Paniki miał być trzygodzinny wyścig na wirtualnym Silverstone w ramach Chequered Flag Endurance w serii World Sports Car Chellenge.

Z otrzymanych przez nas przecieków wynika, że runda ta – z powodów technicznych, raczej się nie odbędzie.

Źródło: Panica.Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.